Son Konu

8 Mart Dunya Kadınlar Gunu Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
8 Mart Dunya Kadınlar Gunu Kısa Mesajları

Dunya kadınlar gunune ozel derlediğimiz kısa mesajları sizlerle paylaşıyoruzSizlerde hayatınızdaki kadınların dunya kadınlar gununu bu kısa mesajlar ile kutlayabilirsinizKadınlar gunu mesajları sizlerle

images8martdunyakadinlargunumesajlari5ad909a47ea22

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve cağdaş gunlere gelmemizde onemli gorevler başarmışlardır Kadınlar gununuz kutlu olsun

Tum dunya, ulkemiz ve uyelerimiz arasında gorev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dunya Kadınlar Gununu kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Guneş yuzlu annem, ellerinden operim Kadınlar gunun kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dunya Kadınlar Gununun Kutlu OlsunSeni cok seviyorum

Milletin kaynağı, toplumsal hayatın temeli olan kadın ancak faziletli olursa gorevini yerine getirebilirM Kemal Ataturk

Kadınlarımızın genel gorev ve calışmalarda paylarına duşen işlerden başka, en onemli, en hayırlı, en faziletli bir odevleri de “iyi anne olmalarıdır M Kemal Ataturk

Dunyada hic bir milletin kadını “Ben Anadolu Kadınından fazla calıştım Milletimi kurtuluşa ve zafere goturmekte Anadolu Kadını kadar emek verdim, diyemez! M Kemal Ataturk

Doğumdan olume kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu ozel gununu yurekten kutlarım

8 Mart Dunya Kadınlar Gunu, tum dunyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam ozlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik gunu olarak kutlanmaktadır

Kadınlarımız eğer milletin gercek anası olmak istiyorlarsa, erkeklerimizden cok daha aydın ve faziletli olmaya calışmalıdırlar M Kemal Ataturk

Cumhuriyet ile kazanılmış cağdaş haklar ve ozgurluklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gununu kutluyorum

Butun kadınların 8 Mart Dunya Kadınlar Gununu kutluyor, eşitlik, ozgurluk ve mutluluk dolu bir yaşam surmelerini diliyorum

8 Mart Dunya Kadınlar Gununde, saygıdeğer Turk ve Dunya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum

8 Mart, dunyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam ozlemleri dile getirdikleri gundur Kadınlarımızın bu anlamlı gununu yurekten kutluyorum

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dunya Kadınlar Gununun Kutlu OlsunSeni cok seviyorum

Üst Alt