Son Konu

Kaza geçiren Gülçin Ergül'e sanatçı dostlarından destek mesajları

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kaza_geciren_gulcin_ergule_sanatci_dostlarindan_destek_1639483902_3873.jpg

Hepsi kümesinin eski üyesi Gülçin Ergül geçirdiği kaza sonucu hafif yaralanırken, erkek arkadaşını kaybetti. Sanat dünyasından pek çok isim toplumsal medyada paylaşım yaparak hüzünlerini lisana getirdi.

36 yaşındaki genç müzikçi Gülçin Ergül, Balıkesir'de dün gece saatlerinde trafik kazası geçirdi. Kazada Ergül yaralanırken, Şubat ayında nikah masasına oturmaya hazırlandığı iş insanı Erdal Şeyda Lafçı ise hayatını kaybetti. Yaşanan acı olayın akabinde sanat topluluğunun ünlü isimleri toplumsal medyadan yaptıkları paylaşımlarla hüzünlerini lisana getirdiler.  

Çocukluktan beri birbirlerini tanıyan ve 11 yıl evvel dağılan Hepsi kümesinin eski üyeleri Eren Bakıcı, Yasemin Yürük ve Cemre Kemer'in üzücü olayla ilgili toplumsal medyadan paylaşım yapmamaları dikkat çekti.

TOPLUMSAL MEDYADAN ISTIRAPLARINI LİSANA GETİREN ÜNLÜLER

Işın Karaca

Müzikçi Işın Karaca, Instagram hesabından Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'nın fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü:

''Gülçin ve Erdal…
Müthiş bir kaza geçirmişler ve ne yazık ki Gülçin sevdiği adamı, Erdal’ı bu Yaşanan elim kazada kaybetti..
O kadar üzüldüm ki…
Allah rahmet eylesin.
Sevdiklerine sabırlar versin…
Allah kimseyi sevdikleri ile sınamasın…
Dualarımızdasınız….
Çok üzgünüm çok…''

Hatice

Eşi Güney Aydan'ı 2003 yılında beyin kanaması nedeniyle kaybeden müzikçi Hatice de ''Ahhh... Rabbim sabır versin çok üzüldüm, Gülçin'e de çok geçmiş olsun'' sözlerini kullandı.

Cem Arslan

Radyocu Cem Arslan kahreden olayla ilgili ''Başımız sağ olsun... Gülçin'e acil şifalar'' paylaşımında bulundu.

Manga

Manga kümesi Twitter hesabı üzerinden başsağlığı bildirisi yaynladı ''Meslektaşımız ve arkadaşımız Gülçin Ergül'ün trafik kazası ve kaybından ötürü ıstırap içerisindeyiz. Tüm aileye sabır diliyoruz''

Aydilge

Müzikçi Aydilge, Twitter'dan ''Gülçin Ergül 'ün başına gelene o kadar üzüldüm ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Kazanın fizikî yaraları geçer de sevdiği adamı kaybetmenin yarası nasıl geçer? Bir arada kurdukları hayaller nasıl toz olur sarfiyat? Ölen sevgilisinin ailesi de perişandır. Allah rahmet eylesin çok üzgünüm'' sözlerine yer verdi.

Üst Alt