Son Konu

Andy Serkis, The Batman Filminde Rol Alabilir

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_58108.jpg

Matt Reeves'in yazıp yöneteceği yeni Batman sinemasıyla ilgili çok sayıda haber gündeme geliyor. Sinemayla ilgili çok çokça detay bilinmediği için söylentilerin sayısı epeyce çokça. Son olarak gelen haberler ise Andy Serkis'in yeni Batman sinemasında yol alacağı cihetinde. 

Matt Reeves daha evvel yaptığı açıklamalarda sinemanın ismine şimdilik The Batman diyeceklerini belirtmişti. The Batman, takımına şu an için birinci ve tek katılan isim Bruce Wayne/Batman rolünü canlandıracak olan Robert Pattinson. Sinemanın makûs karakterlerinden birisini ise Andy Serkis canlandırabilir. Sinemada yaklaşık yarım düzine kadar bed adam olması bekleniyor. 

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Matt Reeves ile çalışmaktan büyük onur duyacağını belirten Andy Serkis, sinemada rol almaya yeşil ışık yakmıştı. "Matt Reeves ile birlikte bilinen kozmosun sonuna kadar giderim. Yani o en başarılı direktör, onunla her hengam yine çalışmak isterim. Ona sahiden büyük hayranlık duyuyorum ve çok güzel arkadaşız, yakın arkadaşız. Evet o mükemmel bir direktör, katiyen o denli." biçiminde konuşan Serkis, uygun arkadaşı Matt Reeves ile birlikte her türlü girişimde çalışabileceğini açıkça belirtmişti. Yani bu haberler bir bakıma yanlışsız olabilir. 

Daha evvel Lord of The Rings serisinde Gollum'u, Disney'in yeni Star Wars serisinde Supreme Leader Snoke'u, Marvel Sinematik Kainatı içerisinde Ulysses Klaue'yi canlandıran Andy Serkis, sinemaların makûs adamları için aranan isim konumunda. Gelen haberlerde Serkis'in The Batman sinemasında hangi karakteri canlandıracağı yazmıyor ancak en büyük ihtimal Penguen rolü üzere gözüküyor. 
  • Matt Reeves'in Yeni Batman Üçlemesinin Konusu Aşikâr Olmuş Olabilir
  • The Batman Sinemasının Istenilmeyen Adamları Ayan Olmaya Başlıyor
Matt Reeves ile aralarından su sızmayan Andy Serkis, bana nazaran çok büyük bir olasılıkla sinemada yan alacaktır lakin Penguen mi olur, The Riddler mı olur yoksa hiç beklemediğimiz bir karakter mi olur bilemiyorum. The Batman sinemasının 25 Haziran 2021'de vizyona girmesi bekleniyor. 

Üst Alt