Son Konu

Gunaydın mesajları sevgiliye

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Gunaydın mesajları sevgiliye

Cat kapı cıkıverdin karşıma, oysa ben kimseyi sevmem derken, hayata kusmuşken sen giriverdin kalbime, sevgisizliği yaşıyorken sevgiyi sen oğrettin bana, hayatı sende buldum, sevgiyi sende buldum, sen benim vazgecilmezim ve hayattaki tek gerceğimsin, gunaydın aşkım
Bu guzel gunun sabahında, seni mutlu edeceğini umarak bu gunaydın mesajını atıyorum aşkım gunaydın
Bu sabah da varlığının verdiği huzurla uyandım Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol cunku sadece seninle var olur bu can Gunaydın hayatımın anlamı, canımın ta ici Zaman durur sana olan aşkım durmaz Seni cok seviyorum bir tanem gunaydın
imagesgunaydinmesajlarisevgiliye20195ad90cd7885dc
Bu gece dışarıya cık ve gokyuzundeki yıldızlara uzan, tutmaya calış Tutamadım diye uzulme sakın, izlemekle yetin Tıpkı benim seni ozlemekle yetindiğim gibi, gunaydın bitanem
Şair der ki sevdigini duşunen yanar Mevlana cevap verir sevdigini duşunmeyen neye yarar Ben de diyorum ki sen yoksan bu bedende bu can neye yarar Gunaydın, seni cok seviyorum
Sevgilerin en guzeli seni sevmek, ozlemlerin en guzeli seni ozlemek ve hayatın tadı sabah kalktığımda senin var olduğunu bilmek, gunaydın bitanem
Baharda yağmurlar yağsa bile gonlunun bahceleri gul ile dolsun, işte bebeğim bu laflarım sana gunaydın opucuğu olsun gunaydın canım
imagesgunaydinmesajlarisevgiliye20195ad90cd901e93
Huzur ve mutluluk kaynağı, eşsiz ve guzel insan, seni yureğime sığmayacak kadar cok seviyorum, işlerinde kolaylıklar diliyorum
Sen, bir ruyanın gerceğe donuşen en tatlı halisin aşkım Gunaydın
Gunaydın aşk mutluluk huzur Gunaydın gamzesine bittiğim
Seni gorecek olmanın heyecanı ve sevinci ile gune bugun daha da erken uyandım, varlığın o kadar guzel ki, hayatım seninle anlam buluyor, seni cok seviyorum ve gunaydın diyorum
Gonderdiğin guzel gunaydın mesajları ile gune mutlu ve umutlu başlamamı sağladığın icin, sevgini ve varlığını hissettirdiğin icin kısaca her şey icin teşekkur ederim, sana da gunaydın
Guneş kadar aydınlık, gozlerin kadar buyulu, varlığınla anlamlı bir gune daha gunaydın bitanem
Gunaydın bitanem, bugunde her zaman ki gibi muhtacım sana
Gunaydın huzun adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan ac gozlerini bak ne diyor gemideki ses; seni seviyorum
imagesgunaydinmesajlarisevgiliye20195ad90cda6f8ec
Sabah seni izlemesi icin bir melek gonderdim peşinden ama duşunduğumden de erken dondu Ne oldu dedim? bir melek asla başka bir meleği izleyemezdedi canımgunaydın aşkım
Şimdi yanımda olamasan da, adınla başlıyorum her gun hayata, yuzunu goremesem de, hayalinle yuruyorum adını yazdığım sokaklarda, gunaydın bitanem

Üst Alt