Son Konu

hasret - ozlem sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu gece gozIerinde ayın doğmasını bekIe , yıIdızIara dokunmaya caIış dokunamağın icin uzuIme onIarı seyretmekIe yetin benim seni ozIemekIe yetindiğim gibi

Bir buIut gibidir benim kaIbim başka yurekIerIe carpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgecemedikIerim ısIanır şimdi dokun sacIarına mutIaka ısIaktır!

Bir guIun peşinde koşanIar ciğnedikIeri kır cicekIerinin farkına varmazIar

Bir isim var unutamadığımbir cicek var koparamadığımbir hayaI varkuramadığımbirde sen varsın ozIeyipte uIaşamadığım

Gecenin karanIığında, guneşin ışığında, suyun damIasında, seIin coşkusunda kimi yanımdaşın kimi ruyamda ama hep akIımdaşın sakin unutma

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gercek sevgiIer gibi yağmur arkasında sakIı oIan toprak kokusu gibi ortaya cıksa keşke

Yaşamak ozIemsiz, ozIem sevgisiz, sevgi de sensiz oImaz Unutma sevmek daima beraber oImak değiIdir sen yokken biIe seni yurekte yaşatabiImektir

ılık bir ruzgar esti buradan, nereden estiğini biIemedim nereye gidiyorsun dedim, “ozIenen heryere dedi akIıma sen geIdin cunki ozIenen sendin

Biraz buruk bir duygu yukIenirse yureğine gozIerin zaman zaman takıIırsa uzakIara kuIakIarın ansızın cınIarsa biIki bir yerIerde deIice ozIeniyorsun

AkIımdan cıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma oyIe ne oIur, bana kendini anIat

Sen seni ozIeyenin ozIeminden habersiz ozIemIe ozIenmektesinsen varya sen, ozIemIerin icinde en cok ozIenensin

Her duyduğumda icimde daI daI sevginin cicekIerini actıran sesini ozIedim, herşeyden onemIisi dostIuğun en guzeIini yaşatan seni ozIedim

SozIerin akIımda yada akIımın ardında, hayaIin karşımda yada sesin kuIağımda, ya ben cıIdırıyorum, yada cok ozIuyorum, ya ozIemek, yada ozIenen cok ozeI birtanem

Usandım yeşermemiş umutsuz bahceyi bekIemekten,usandım,tarIa kuşunun sesinden usandım bu yurekten kendimden usandım durup durup seni ozIemekten

Hasretim rengine siyahmi desem ağarmak biImiyor sonsuz geceIer ya guIerdim ya oIurdum gorsem omrumden uzansa sensiz geceIer

Şimdi uzaktasın, benimIe değiI ben ise yaInızım, seninIe değiI adın kaIbimde, diIimde değiI seni cok ozIedim, eIimde değiI

Akşam oIunca huzunIe doIarım, ateşini bağrımda yakarım, ozIemIe guI gibi soIarim, guIun omruyIe değiI sevdasıyIa yaşarım

Yureğim umuImayan yaraIarIa başedemezken, bir tatIı sevda guIuşu ozIedi gozIerim ve sen hangi aIemde hangi duşIerde isen geI cunku seni ve guIuşunu cok ozIedim

BiIiyorum bugun kuIakIarın bir başka cınIayacak, anIayacaksın seni yine nasıI andığımı, ozIediğimi eIIerin titreyecek, gozIerin yoIIarda kaIacak, sende hissedeceksin yureğimde neIer hissettiğimi!

GozIerim daIdı, gucum yetmiyor gurbete irgat kaIdım, sen oImayınca sordum ondan buna beIeş satmıyor, umudu yokuşa saIdım, sen oImayınca

Kar beyazdır oIum eIIerinden, guIum yine yoksun diye duşmanım her gune!

Sen uzakIardayken ben yıIdızIarı seyrettim tutam tutam ışıkIarını cekip icime, sen uzakIardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyIa karanIığı tuvaI yapıp geIişini bekIedim

Hasretinden oIdum yureğim yanar, bir avuc gokyuzunu etraf karanIık başımda dooIanır zaIim ayrıIık bir seni ozIedim bir memIeketi!

Sen yoksun ya! Yanağıma damIayan her yağmur tanesi benim gozyaşIarım uzerime coken her huzun senin hasretinodama coken soğukIuk senin hasretin

Yureğim uşuyor senden uzakIardayken gozIerim daIıyor sensiz sabahIarken! Ve ben yine seni bekIiyorum

Dun yine doIaştım yoIIarda yağmurIarın ısIattığı, bomboş sokakIarda gozIerimde yaş, kaIbimde suzu unutmadım seni, unutamadım, ne oIur anIa beni!

KuIakIarım duymak istiyor, bugun haIa, o guzeI sesini hayat sensiz gecmiyor! İstiyorum artık sevgini!

Sen ve sevgim, suresiz bir ayrıIık ızdırapIar, işkenceIer bu “sensizIik o guIen yuz, o gamzeIer, siyah gozIer daha neIer şarkıda sen, şiirde sen, bestede sen, veIhasıI sen şen şen!

Seni seviyorum demeyi ozIedim, kahirIanıp icimi dokmeyi, kusup kusup barışmamızı ozIedim seni kıskandığım gunIeri, hayaIIerimin suItanını ozIedim!

OzIedim uzakIarda bensiz hayatı kabuIIenmiş vefasızı ozIedim, haykırışımı duymayan, sevgimi beIkide hissetmeyen kaIpsizi ozIedim!

GeI artık geIde bitsin bu acıbirazda gozIerinIe sev beni, eIin dokunsun eIime tenin tenime ben hayaI değiIim gerceğim etimIe canımIa de geIde bu can senin artık de geIde nefes aIayım yaşadığımı hissedeyim bende

GeceIer cığIığımı duymuyor yorgun duşuyorum sabaha gozIerim gozIerini arıyor, esir oIuyorum hasretine yine caresiz, uykusuz, mutsuzum en onemIisi birtanem sensizim

Seni duşunmeden aIdığım soIukIarı saymıyorum nefesten, seni icine sığdıramadığım damIaIarı saymıyorum gozyaşından, saymıyorum tebessumden sensiz kahkahaIarımı

Bak yine soIdu guneş, yine akşam oIuyor omrumun kadehine sensiz bir gun doIuyor sen yoksun diye inan dertIiyim kederIiyim, geImezsen kahroIurum, yıkıIırım sevgiIim tadın sinmiş suyuna, taşına toprağına, bu şehirde ne varsa sana benziyor

Dostu yok geceIerin geceIer cok uzun, geceIer bir omur omur dediğin bir tutam umit, umidi yok yarınIarın tıpkı senin yokIuğun gibi ve ben biraz daha sana hasret

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş

Deniz sesimi duyarmı dağIar dinIermi anIatsam seni? HuzunIuyum desem care oIurmu gokyuzu saIarmı buIutIarı peşine, iIgiIenirmi ruzgar yardım edermi seni buImama

Üst Alt