Son Konu

Bu kız hoşlanıyor mu benden

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba
başlıyorum; kızla 3 haftadır tanışıyoruz daha çok yeni bir şey bende yeni farkettim muhabbet şöyle ben bi konu hakkında kızla konuşuyorum kızın beni dinleme şekli şu dirsekler masada eller boyun ve yüzün başladığı yerde özgür dikkat dinliyor ben buna tesadüf dicem diğer bişi bugün dedim ancak ya beni de kimse arayıp sormuyor kız yelken direği; kim Aricaktı ama ya dedi bende annem arardı dedim oda güldü (sırıttı) Ben bunada rastlantı diyorum Kızla geçen hafta muhabbet ettikten daha sonra bana hitabe sonrasında şöyle dedi ( Ali istediğin vakit gelebilirsin) muhabbet etmeye Hadi buda rastlantı kıza dedim ki dışarda gezelim bi gün tmm olur dedi hadi buda rastlantı kızla göz göze gelmeye çalıştım bugün göz göze geldiğimiz lahza hiç gözlerini kaçırmadı hemde hiç böyle derin derin baktı ve WhatsApp dan konuştuğumda mesaj attığım da çok kısa sürede cevap veriyor Siz kıymetli forum üyeleri bu kızda bana karşı bişi varmı olanlar doğrusu yaşanmıştır harfi harfine yazdım yorumlarınızı bekliyorum iyi günler teşekkür ederim ?

Üst Alt