Son Konu

Defne Joy Foster'i Son Gören Taksi Şöförü Neler Anlattı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Defne Joy Foster'i Son Gören Taksi Şöförü Neler Anlattı defne joy taksici defne joy foster taksici foster ne dedi taksi Geçtiğimiz günlerde gizemli bir şekilde yaşama veda eden Defne Joy Foster'in son olarak bindiği taksi şöförü o gece ile ilgili bir takım teferruatlar anlatmış 1548654727 1548654727 defnejoyfosterisongorentaksisoforuneleranlatti5c4e988d5f9b9defnejoyfosterisongorentaksisoforuneleranlatti5c4e988d5f9b9 defnejoyfosterisongorentaksisoforuneleranlatti5c4e988d5f9b9 Defne Joy Foster'ı ölü bulunduğu eve götüren taksi şoförünü bulduk Nusret T, o gece gördüklerini SABAH'a anlattı Defne Joy Foster'ın ölümü sonrası tam 12 gündür kayıplara karışan taksi şoförü Nusret T, izlenimlerini SABAH'a anlattı: Günlerdir cümbür cemaat sizi arıyor niçin çıkmadınız ortaya? Ben 3 çocuk babası, işinde gücünde bir adamım İzlediğim kadarıyla bu iş oldukça çetrefilli hal almış Çekindim, gözaltına alırlar, arabam yatar, huzurum kaçar diye sustum Beni nasıl bulduğunuza da fazla şaşırdım Arabanıza bindiği vakit Defne'yi tanıdınız mı? Defne Hanım'ı televizyondan bilir tanırım Ama o gece sadece tanıdık bir yüz olarak gözüktü gözüme 2 gün sonradan bir gazetede olayı okuyup bardan çıkarken çekilmiş fotoğrafları görünce kim olduğunu anladım Eşime bile 56 gün daha sonra anlattım Çocuklarımın siz gelince haberi oldu Günlerdir stres içindeyim vicdan azabı bir yandan, işimin aksaklık endişesi öteki yana Hastalanıp yatağa düştüm inanın 'ASIK SURATLIYDI' TAMAMIYLE neler oldu yol her tarafında? Bas konuş sistemli telefonlarımız var Çağrı geldi barın önüne gittim Sabahleyin 0430 sularıydı Biri şişmanca 2 genç adam Göztepe'ye gideceğizdedi Aldım Biri öne diğeri arkaya oturdu Tam kalkarken; Az bekle, 2 dost daha geliyordediler Kapı açıldı, içeri önce genç bir kadın, diğer taraftan adam bindi Genç kadın ikisinin arasındaydı Dikiz aynasından baktım ve kadını bir yerlerden hatırlar gibi oldum fakat çıkaramadım Fazla asık, bitkin suratlıydı Daha pozitif bakmak ayıp olur diye ilgilenmedim Dolmabahçe tarafına geldiğimizde arkadaki 2 erkek bir şeyler konuştu fakat tam duyamadım Bayan karşıya gidene kadar hiç ses çıkarmadı Genç adamlar da pozitif konuşkan değildi Sadece köprüyü geçerken, üstelik turnikelerle, eve yakın yerlerde erkekler konuştu Havadan sudan şeylerdi konuştukları İniş sırasındaki durumlar nasıldı? Önce bir evin önünde durduk Birincil binenler orada indi Bayan ve genç adam birazcık daha ilerideki diğer bir apartmana kadar taksiyi sürmemi istediler Işlenmişdediler durdum Adam indi, bayan sonradan çıktı ve ileride durdu Kaç para?dedi 34 lira tutmuştu 35 verdi, Üstü kalsındedi id 'HİÇ KIPIRDAMIYORDU' Ayrıntılarıyla normal miydi yani? Kadının zorla inip bindiğini, cebren geldiğini hiç sanmıyorum Öyle olsa bir şeyler söyler, sesini yükseltirdi yine de alışılagelmiş durumda olduğunu sanmam Ben yılların gece şoförüyüm Ayrıca de Beyoğlu'nda duraklarda Tanıdık sarhoş hali yoktu Defne Hanım'ın Fakat fazla gürültüsüz, ağırbaşlı, kıpırdamadan duruyor gibiydi Biz öyle şeylere karışmayız Paramı alınca durağıma geri döndüm Polis ya da savcı sizin yazınızdan sonradan beni arayıp bulur da ifade vermemi isterse kuşkusuz bildiklerimi anlatırım Yakın arkadaşlarınıza Kadın aynen burnuna halka, boynuna tasma takılmış gibi, nereye çeksen oraya gidecek değin bitik haldeydidemişsiniz Bu içten mu? Savaş Bey, bildiklerimi anlattım Beni daha artı zorlamayın Sizi sevip güvenmesem yemin ederim fakat konuşmazdım özel baskı  

Üst Alt