Son Konu

Deneyimli Analist: Sonunda Ripple (XRP) Aldım! Çünkü…

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ripple_coin-1280x720-1.jpg

Kripto para analisti ve trader’ı Ben Armstrong, nihayet Ripple (XRP) ana arabasına atladığını açıkladı. Ayrıca Ben Armstrong, Ripple ve XRP’ye yönelik kritik öngörülerde bulundu.

Ben Armstrong: XRP, yatırımcıların SEC’e karşı çıkmak için kullanabilecekleri bir işaret!

Yeni bir videoda Ben Armstrong, 780.000 YouTube abonesine, XRP’nin bireysel yatırımcıların SEC’e karşı çıkmak için kullanabilecekleri bir işaret haline geldiğini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Wall Street Betsve Dogecoin (DOGE) ile olanlara dönüp bakarsak, bu finansal bir protestoydu. Şu anda XRP ile gerçekte gördüğümüz şey, SEC’in (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) bir protestosudur ve bu, statükonun bir protestosudur.
xrp-invest.jpg
Ben Armstrong: Ripple SEC’e karşı savaşında üstünlük kazanıyor!

Geçen yıl Aralık ayında SEC, XRP’nin piyasaya sürüldüğünde “kayıtsız bir menkul kıymet” olduğunu ve bugüne kadar bir menkul kıymet olarak kaldığını iddia ederek San Francisco merkezli girişime karşı resmi olarak dava açtı. Ripple’ın SEC ile yasal savaşı son birkaç haftada yoğunlaştı. Ancak şimdi Ben Armstrong, ödemeler başlangıcının üstünlük kazanmaya başladığını söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP adına zafer için bir yol görmeye başladığımı düşünüyorum… Şimdi, Şirketin hukuk ekibine SEC’in XRP hakkında yıllardır söylediklerine dair bazı dahili notları görme izni verildi. Bence bu gerçekten büyük haber, çünkü nihayetinde Ripple‘ın kazandığını görebiliyoruz… Gördüğümüz şey, bu davadaki yargıç, SEC’den herhangi bir BS’ye katlanmıyor. Bunun çok büyük olduğunu düşünüyorum. SEC çıktı ve ‘Bize izin verin. Ripple yargılanan biz değiliz.’ Ama şu anda gördüğümüz bu değil. Gerçekte, SEC burada yargılanıyor. Ripple’ın yanlış bir şey yaptığını kanıtlamak onların sorumluluğunda…
XRP.jpg
Ben Armstrong: XRP aldım! Bu bir kripto para…

Ben Armstrong ayrıca, XRP’nin konumuna yönelik kendi görüşünü sunuyor. Analiste göre, XRP bir kripto paradır. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP bir kripto paradır. O mülkiyettir. Kripto para mülkiyettir. Bir hissenin temsili değildir. Kelimenin tam anlamıyla sahibi sizsiniz.

Üst Alt