Son Konu

Acı Çekiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ben türkiyenin ucra bir yerinden sizlerin kardeşi bir adem kuluyum
Sevdim birini taa 10 yaşımdan beri Komşumuz ve yakın bir akrabamız olan birini Ama duygularımı onunla hiç paylaşamıyorumİçe kapanık bir olduğumdan olsa lüzum defalarca içimden seviyorum onu Her Zaman şiirler okuyorum içimden ona fakat bitürlü karşısına geçip büyük bir yiğitçe okuyamıyorum şiirlerimi ona
gerektiği yerde canımı feda etmeye hazırım Yani anlicağınız platonik bir aşk yaşıyorum Küçüklüğümden bu yandan her zaman onunla zamanımı dinmek için elimden geleni yapıyorum Bazen onun bana olan ilgisdnden (veya ben o kadar kasıt vermek istediğimden de olablir) olsa onunda bana ilgi duyduğunu anlıyorum Hatta vaktiyle her zaman bana sarılır ve öperdi nasıl hoşuma gittiğini anlatamam ama onun bana sarılıp beni öpmesine ben hiç karşılık veremiyordum çekiniyordum

Evet benim durumum o kadar bir karmaşıkki burda kelmeler yetmez anlatmaya
Zaten bu durumu birincil defa burda paylaşıyorum şimdye kadar hiç kimseyle paylaşmadım bu durumu Zaten şmdide yazarken tir tir titryorum
Hemen gitti buralardan uzak diyarlara İçimde kaldı ona olan duygularım o hiç anlamıcak benim ona olan duygularımı belkide ben onu uzak sevmeye dayanamayıp bir gün yüksek bir yerden atacağım kendimi Pek bir kamaşık duygu içindeyimki yazıya dökecek ilhamım yok
Birlikte olmamızın imkansız olduğu bir ilişki benimki
ÇÜNKÜ
AYNI CİNSTEN BİRİNE AŞIĞIM

Üst Alt