Son Konu

Spider-Man: No Way Home, Serinin Son Filmi Olabilir

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_616922bb4c93f_73092.jpg

Marvel tarihinin en özel karakteri olan Spider-Man modern zamanlarda üç farklı aktör tarafından üç farklı seride beyaz perdeye taşındı. Şimdi ufukta son bir Spider-Man filmi var ve bu üç dönemin bir araya gelmesini bekliyoruz. Ancak No Way Home ile birlikte beyaz perdedeki Spider-Man varlığının da en azından bir süreliğine sonuna geleceğiz gibi gözüküyor. Marvel Sinematik Evreni'nin Peter Parker'ı Tom Holland, yaptığı açıklamayla birlikte No Way Home'un bir son olabileceğini açıkladı.

"Hepimiz No Way Home'a markanın sonuymuş gibi davranıyoruz, bunu söyleyebilirim. Eğer yeterince şanslı olursak tekrar bu karakterlere bürünebiliriz. Hepiniz oldukça farklı bir versiyon göreceksiniz ancak bu artık Homecoming üçlemesi olmayacak. Araya biraz zaman koyup daha farklı ve ton olarak değişik filmler inşa etmeye çalışacağız. Bu olur mu bilmiyorum ama biz kesinlikle No Way Home'a yaklaşan bir son gibi bakıyoruz ve böyle hissediyoruz. Beş yıldır bu filmleri yapıyoruz, aramızda inanılmaz bir ilişki var ve her adımda birlikte ilerliyoruz. Beraber tüm filmleri, tüm basın turlarını yaptık. Çekimlerde bir sahnede bu hepimizin son kez bir araya gelmesi olabilir diye düşündük. Bu inanılmaz derecede heyecan verici ve hayal kırıklığı içeren bir andı. Artık kariyerlerimizde yeni bir aşamaya geçiyoruz. Yani hep beraber bu anı paylaşmak belki de benim set hayatımdaki en güzel gündü. Tüm hayatım boyunca hiç böyle ağladığımı hatırlamıyorum."

Tom Holland'ın açıklamalarına bakınca gerçekten bir finale doğru gidildiğini hissetmek mümkün. Ancak daha hayranlar üzüntülerini yaşayamadan envaiçeşit teori de ortaya çıktı bile. MCU'nun Spider-Man'i bırakmayacağını düşünen insan sayısı çok fazla. Tobey Maguire veya Andrew Garfield'ın kalıcı olarak role geri dönmesini bekleyenler de var. Ancak ortada bir üçleme ve final filmi var. No Way Home'un ardından bir süre Peter Parker görmeyi beklemiyorum.
  • Bir Spider-Man Hayranı No Way Home Fragmanını 90'lar Çizgi Filmine Uyarladı
Bana göre Marvel bir noktada evrene Miles Morales'i dahil edecek. Zaten neredeyse tüm karakterlerine bir halef-selef arayışında olan Marvel yeni dönem için Miles'ı Spider-Man olarak kullanabilir. Ancak her ne kadar Miles iyi bir çocuk olsa da dünyada Peter Parker'ın yerini doldurabilecek bir karakter olduğunu hiç sanmıyorum.

Üst Alt