Son Konu

Seren Serengil soluğu mahkemede aldı! Yaşar İpek'ten boşanıyor...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Geçtiğimiz ay çevre medya hesabından ana olacağını duyuran Seren Serengil eşi Yaşar İpek'in 10 gündür meskene gelmediğini söylemişti. Ünlü çiftin boşanma kararı aldığı öğrenildi.

Mayıs ayında Yaşar İpek ile dünyaevine giren sunucu Seren Serengil evlendiği günden beri tüp bebek tedavisi görüyordu. Eforları sonucunda gebe olan ve bebek haberlerini duyuran Serengil'in son günlerdeki yaptığı paylaşımlar başları karıştırdı. Yaşar İpek ile aralarının bozuk olduğunu söyleyip 10 gündür meskene gelmiyor diyen Serengil, tüm fotoğrafları sildi. İkili birbirlerini takipten çıkarttı.

aLgFp_1566375137_2035.JPG

Serengil bugün ise içtimaî medya hesabında "Her gün iğneler oluyorum , her gün ağlayarak üzülerek şu evladın bende tutunmaya devam etmesi için dualar ediyorum içimde fırtınalar kopuyor ancak susuyorum sadece su yerküreye getirmeye çalıştığım varlık için yalnızca bağ hakkı olduğu için.. Ancak ailemi bugünümde yıkmaya ​çalışanları , bana yapılan zulümlüleri ve buna müsaade verenleri ben asla affetmiyorum insallah Allah affeder " notlu bir paylaşım yaptı.

9TowJ_1566375205_4427.JPG

GERILIMDEN UZAK DURMASI GEREKİYOR

Ana olmayı çok isteyen ve bu mevzuda fedakarlık yapmaktan kaçınmayan Serengil'in tabibinin tavsiyesi üzerine bir buçuk ay tekerlekli sandalyeyle yaşayacağı öğrenilmişti. Kuvvetli bir devirden geçen sunucuya yüksek sesli konuşmak dahil her türlü gerilim yaratacak şeyler yasaklanmıştı.

0rJHQ_1566283661_5974.jpg

Üst Alt