Son Konu

Tekirdağlı İş İnsanı İrfan Pullukçu 15 Yaşındaki Kız Çocuğuna Cinsel İstismardan Tutuklandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-f1991892c0f4063e368bf6cb4eeae92945b617e9.jpg

Tekirdağlı iş insanı İrfan Pullukçu, 15 yaşındaki C.N.K.'ye cinsel istismarda bulunduğu teziyle tutuklandı. Kız çocuğunun yaşadıklarını annesine anlatması üzerine ortaya çıkan cinsel istismarla ilgili abla H.K. da kardeşini 'para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorladığı' gerekçesiyle tutuklanıp, cezaevine koyuldu.  

Argümana nazaran, cinsel istismar olayı yaklaşık 1 yıl evvel Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşandı. Yeniden argümana nazaran, iş insanı İrfan Pullukçu, o tarihte ilçede anne ve ablasıyla yaşayan C.N.K.'ye cinsel istismarda bulundu. C.N.K., yaşadıklarını kimseye anlatamadı.

Bir mühlet evvel de küçük kız, annesi N.G. ve ablası H.K. ile  Aydın'ın Didim ilçesine yerleşti.  Ancak iş insanı İrfan Pullukçu, aile ile irtibatını kesmedi. Pullukçu, geçtiğimiz hafta Didim'e gitti. Küçük kız da annesine, İrfan Pullukçu'nun kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Anne çabucak jandarmaya giderek, şikayetçi oldu. Jandarma takımları, iş insanını gözaltına aldı. Tekirdağ'a getirilen Pullukçu tutuklanarak, cezaevine koyuldu.

Ablası da tutuklandı

Küçük kız, tabirinde ablası H.K.'yi de kendisini para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorlamakla suçladı. Bunun üzerine gözaltına alınan abla da 'fuhşa aracılık etmek' kabahatinden tutuklandı.

Pullukçu'nun hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, "Ben ablasıyla birlikte oldum küçük kızla hiç bir ilgim olmadı" dediği öğrenildi.

Toplumsal medyadan da günlerdir #TekirdağdaNelerOluyor paylaşımları yapılıyordu

Üst Alt