Son Konu

En yakın kız arkadaşıma deliler gibi aşığım help !!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar
Birincil kere duygularımı burda sizlere anlatıcam
Adım mehmet lise son sınıfım cuma günü Allahın izniyle lise bitiyorVe 2 senedir aynı sınıfta oldugum ve cok yakın oldugum kız arkadaşım(kanka) varOnla o kadar yakınızki herşeyi bana anlatıyor bende pek tabiiAma bana karşısında birşey hissedip hissetmedigini bir türlü anlayamıyorumBazen böylece birşey yapıyorki diyorum evet oda beni seviyor bu sefer acılacam sonradan birşey diyor sevmedigini anlıyorum artık içime atmaktan sıkıldımOnu okadar çok seviyorumki son iki hafta okulda kimse olmamasına ragmen sırf onu bir kere daha görmek saçlarına dokunmak gözlerine bir kere daha bakmak için okula gittim(Işe Gelmeme hakkı olmadıgı için oda geliyor okula)Gerçekten ilk başlarsa bir sevgi aşk gibi değildi bu sadece ona karşısında olan bir hayranlıktı lakin son 2 aydır bu duygular böylece yoğunlaştı fakat onu hesapsızca uyudugum bir gecem bile olmadıBazen diyorum hiç kendimi rezil etmiyim söylemiyim içime atiyim nasıl olsa mektep bitiyor bir daha görüşmeyeceğiz unuturum diyorum fakat 2 gün onu görmediğimde anladımki onla olmayınca daha artı aşık oluyorum unutamıyorum onu Cuma günü karneyi altıktan daha sonra beraber yemek yemek falan yiyip sinemaya gidecez dost olarak(tabii o öyle sanıyor) sinemadan çıkınca oturup konuşmayı düşünüyorum demem o ki ona duygularımı anlatsam ne yanıt verir nolur bana takviye edin ilk defa birine karşı böyle şeyler hissediyorum ne diyeceğimide bilmiyorum söylesem sevdiğimi sizce ne der NOLUR BANA Bİ AKIL VERİN KAFAYI YEMEK YEMEK ÜZEREYİM !!

Üst Alt