Son Konu

Sosyal Medyada 'Sizler İçin Böyle Bir Hayata Katlanamazdım' Yazan 22 Yaşındaki Furkan İntihar Etti...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-5b8bd656a67484fe28b32da733e929f1b61f4b51.jpg

Ordu'nun Ünye ilçesinde 22 yaşındaki Furkan Cansız isimli genç, girdiği buhran sonucu konutlarındaki banyoda kendini kemer ile asarak canına kıydı.

Olay, Çınarlık Mahallesi Kabakçı Sokak'ta bulunan Memurkent Sitesi D Blok'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, akşam saatlerinde ailesiyle birlikte konutunda bulunan Furkan Cansız isimli genç, toplumsal medyada "Siz bu mektubumu okuduğunuzda ben çoktan ölmüş olacağım" paylaşım yapmasının akabinde banyoda kendisini kemerle asarak intihar etti.

Cansız'ın arkadaşının toplumsal medyada paylaşımları görmesi üzerine durumu ailesine haber verdi. Meskende Furkan Cansız'ı arayan ailesi banyoda genci kemerle asılı halde buldu. Komşuların durumu haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat takımları yönlendirildi.

İntiharından evvel toplumsal medya hesabından paylaşımlarda bulundu...

Dün gece saatlerinde banyoda kendisini asarak intihar eden Furkan Cansız'ın kız arkadaşından yeni ayrıldığı öğrenilirken, intihar etmeden evvel toplumsal medya hesabında ise "Siz bu mektubu okuduğunuzda ben çoktan ölmüş olacağım ve gerimden yaşananlardan hiç haberim olmayacak. Ben hayatı bir oyun olarak görüyordum, çok sıkıldım (çok sıktınız) ve artık son. Bu oyuna son verip sonsuzluğa karıştım. Kendinizi hatalı mu hissediyorsunuz, ağlıyor musunuz? Lakin ben çok bencilim tahminen de. Ben sizin üzere hissetmeyeceğim artık. Benim için değişen bir şey olmayacak, acınızı paylaşamayacağım" diyerek paylaşım yaptığı öğrenildi.

Savcılık olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Gencin cansız vücudu savcılığın birinci incelemesinin akabinde Ünye Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, gencin odasındaki bilgisayarlar ve dokümanlar ise incelenme üzere polis merkezine götürüldü.

Üst Alt