Son Konu

2 hafta önce konuşmaya başladık herşey hoş gidiyordu ama?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar geçen yıl okulda gördüğüm ama internet üzerinden kızla tanıştım Vize bittiği için istanbula gitmişti 1 hafta memleketindeyken aralıksız konusuyoduk 724 mesajlaşıyoduk ve bana ''ben aslında hiç bu dek mesajlaşmayı sevmem fakat seni tanımak için konusuyorum ilk önce bu kadar '' dedi 1 hafta böyle hoş hoş konustuk Pazar günü ilk buluşmayı gerçekleştirdik ve fazla güzel geçti Kesintisiz gözgöze bakarak sohbet ettik benzer elektriği aldığını söyledi mutlu ayrıldım giderken kız kalabalık üyesi ve çok yoğun işleri oluyor inşallah zamanımı sorun etmezsin dedi Ankaraya geldi işte arkadaşlarıyla kavuştu o çok konuşan kız gitti günde 2 3 mesaj atan kıza döndü Her sabahtan günaydın yazıyordu bana gün içi napıyosun yazıyodu fakat bir sorun var gibiydi Sordum kıza 2 gün önce bir sıkıntı mı var diye ''saçmalama ne alakası var yalnızca fazla yoğunum '' dedi Salı gününden çarşamba için randevulaşma ayarladık O akşam hiç mesaj atmadı çıkıyor muyuz diye Ben mesaj attım çıkıyoz mu napıyoz mu diye Tüm günüm fazla yoğun geçti uyucam dedi Bende kızdım ona bişey demedim fakat '' tamam'' dedim geçtim okundu yaptı bıraktı Çarşamba akşamından beri ne ben yazıyorum ne de o yazıyor Kız istemiyor mu arkadaşlar? İstemese de her sabahtan günaydın yazmaz ne biliyim bir ara kavga sohbeti geçti aramız açılırsa diye allah korusun falan diyordu Ne oldu bu kıza böyle? Beğenmedi desem birincil buluşmada emin ederdi yani

Üst Alt