Son Konu

Teklifimi reddetti fakat konuşmaya devam ediyoruz, ne Yapmalıyım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba kıymetli forumdaşlar

Acilen olayı en başından özetleyip, sizin fikirlerinizden yararlanmak için açıyorum bu konuyu

Yaklaşık 3 aydır bir kızla konuşup, sohbet ediyoruz Kendisi benim ilkokul arkadaşım İlkokulda fazla fazla içiçeydik, yani çok içli dışlıydık daha sonra ben o okuldan ayrıldım ve haliyle unuttuk birbirimizi sonra işte 3 ay önce faceden ekledi beni ve yeniden hergün, gece konuşmaya başladık Kendisi Eskişehir'de okuyor Ben ise Ankaradayım Doğrusu o da Ankaralı Geçenlerde Ankaraya geldi Ben de bir kahve içme teklifinde bulundum, kabul etti ve buluştuk, oturup konuştuk işte 4,5 saat değin, sonradan ayrıldık Tabi itiraf etmeliyim ancak bu kız bana taaa ilkokuldan beri fazla farklı geliyordu Yani diğer bir deyimle ilk okuldan itibaren bir çekimi vardı benim için Sonraki sohbetlerimiz ile ben adamakıllı mi alıştım nedir, bilmiyorum işte Fazla seviyorum özet olarak Bundan yaklaşık 15 hafta önce cesaret için birazcık içki aldım ve kıza şu mesajı yazdım

, sende beni sana çeken bişiler var, seninle konuştuğum süre çok mutlu oluyorum, belki de bunları sana söylememeliydim bilmiyorum, fakat içime attığım sürece çok daha kötü oluyorum, bildirmek zorundaydım özür dilerim bundan böyle beynim kalbime laf geçiremiyor

sonra o da bana şunu gönderdi

Özür dilencek bişi yok , lakin ben fazla şaşırdım yani içten olduğun için de teşekkürler lakin yani bu böyle olmaz ancak, ne sen beni tanıyosun ne de ben seni Bence bu konuyu hiç açılmadı sayalım

Her neyse ben de bu msj karşısında geri adım atmak zorunda kaldım ve peki yazdım O gece hiç konuşmadıkErtesi sabahtan tekrar her sabahtan olduğu gibi günaydın diye mesaj attı, ben de karşılık verdim Bir kaç gün samimiyetimiz sekteye uğradıysa da hemen bütün hızıyla devam ediyor Yine sabahlara kadar konuşuyoruz vs

Şu Anda anlamadığım nokta şu:

Teklifimi reddeden birisi, benim onu sevdiğimi bilerek hala neden teklifi etmeden önceki haline dönüyor? Ne biliyim mantıken uzaklaşması gerekmiyor mu?

Öteki bir deyişle acaba biraz zaman isteyip, birbirimizi tanımamızı mı söylemeye çalıştı? Lakin birbirini tanıyan iki insan zaten fazla gizli evlenebilir de yani İlişkinin başlıca amacı kişilerin birbirlerini daha yakından tanıması yok mi?

Okuyup, ilgilendiğiniz için teşekkürler

Üst Alt