Son Konu

Derdim büyük :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selam arkadaşlar, başlıkta dediğim gibi derdim büyük, ben başlıyım anlatmaya, siz başlayın okumaya, okudukça beni anlıcaksınız

Bundan takriben 2 ay önce bi kızla çıkmaya başladım Başlamadan önce ondan hoşlanıyodum, ama onunda başkasından hoşlandığını bildiğim (ama kim olduğunu bilmiyorum, sadece bir iki tahminim var) için önerge etmiyordum, sonradan arada bir takım hoş olaylar oldu ve önerge ettim, yoğun ısrar sonuçu kabul etti Birincil iki hafta öyle yaklaşamadım ona, kesintisiz çekingen davrandı (hoşlandığı çocuğu unutamamıştır, zamanla geçerdiyip o kadar üzerine varmadım) Bu, tâ oysa onun doğum gününe dek böyle gitti İlkkez doğum gününde öpüştük vs vs Bu olaydan da 2 hafta sonradan, en nihayetinde beklediğim şeyi söyledi ve bana seni seviyorumdedi Herşey böylece güzel, pek hoştu ama, dünyalar benim oluyodu onunlayken Ve evet, bende onu seviyordum, ve ona bütün anlamıyla bağlanmıştım ilişkimizin 67 haftasında

Herneyse, aramız fazla iyiydi, ben onu seviyordum, o beni seviyordu ve kendimi fazla mutlu hissediyordum, çünkü hayatımda ilkkez bi kızın beni sevdiğini hissediyordum Ama ne olduysa ilişkimizin bütün 2 ayında soğudu aramız kesintisiz benden kaçmaya başladı, mesajlarıma tamamlanmış, evet, peki, hayırvs kısa, insanın canını sıkan cevaplar vermeye, telefonlarımı açmamaya (mazeret her defasında müsait değildim) başladı Ve geçtiğimiz cuma günü, durup dururken terketmek istediğini söyledi Sebebi ise, beni sevmiyor olması, bana söylediği, beni aslında sevmiyor, sadece kendimi mutlu hissetmem için bana seni seviyorumdiyormuş Ve evet, merak ediyosunuzdur, attığı mesajlardan diğeri de Senden önce başkasına aşık olduğumu biliyosun, ben onu unutamadım, nolur anla yapamıyorum, başkasını severken seni sevemiyorum Çok denedim, fakat olmuyor biçiminde

Yani kız doğrusu beni hiç sevmemiş, her defasında, yalnızca kendimi mutlu hissetmem için, bana beni sevdiğini söylemiş(!) Bana derhal ise evet seni seviyorum, fakat bi arkadaşım olarak, bi dostum olarak, sahiden çok üzülüyorum, ama seninleyken sürekli mutsuzdum ve mutlu rolü yapıyordumbiçiminde

Arkadaşlar, hemen bana söyler misiniz, bu kız fiilen beni sevmeyi denedi mi, yoksa aslında sadece beni mutlu etmek için mi benimle oldu, veya benim üzerimde egolarını mı tatmin etti Aşık edildim ve ortada bırakıldım Ne yapacağımı hiç bilmiyorm Okulda (yaz okulu) gördüğümde gözlerim doluyor, karşısına çıkamıyorum, ama onda da şart aynı göz göze geldiğimiz anlarda, farkediyorum yüzündeki acıyı

Not: iliklimizi başından beri, müşterek arkadaşlarımızdan sakladık aralıksız (onun isteğiyle) ve bilhassa de sınıftaki en iyi arkadaşımdan Şimdi diceksiniz ancak niye en yakın arkadaşından saklamanı istedi, evet sanırım o hoşlandığı, aşık olduğu kişi benim en yakın arkadaşım Pek zorlama durumdayım fakat, ne yapıcağımı bilmiyorum Durumu bilen 12 arkadaşım unutucaksın yapıcak bişeyin değil, bir başkasını sevipte senin duygularınla oynayan bi kız için mi üzülüyosun, salak mısın sen?, keşke ona bırakmasaydın, sen ayrılsaydıngibi şeyler söylüyorlar Lakin emin oldun, şuan açsa telefon etse, dese Mehmet fazla pişmanın dönmek istiyorumbir saniye düşünmem kabul ederim

Onu fazla seviyorum

Okuduğunuz için teşekkür ederim, Seviyeli yorumlarınızı bekliyorum İyi akşamlar

Üst Alt