Son Konu

erkek arkadasım degıstı.. ve bı sorun daha var:(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaslar bır bucuk yıllık sorunlu bır brlktelıgım var arada yazıp yorumlarnızı alıyodum smdkı sorun ıse erkek arkadasmn ılk ask oldugu kız o kzla 3yıl cıkmstı bu bıle benm ıcımı yakmaya sebep olurken bu kızın kankalaryla arkadaslk yaptını orendm halbukı bana onlar kırgın demstı smdı dedm haberm yoktu dıyo o kız benm ıcın oldu sacma sapan tartışma ckarma falan dedı ama ben eskı erkek arklarmdan bırının arkadasyla konussam benı oldurur smdı bana dıyokı arkadaslarmı seceblcek yastaım bu cocuk onceden hc bole deıldı ya
bende dedım ya onnar ya ben oda dedıkı elf onlar yerı ayrı sennkı apayrı sacma sapan konusup ılskmze zarar verme dedı bende sen secmnı yaptn aeo fln yazdm oda komksn btmycenı snde blyosn by yazms:s ya cldrcam arkdaslar ben onun ıcın annemle kustum o ıkı kuruslk kzlara benm ıcın kusemıyo ya e artk eskısı gbıde deıl sureklı benım ıcın cabalayan suprzler yapan ınsan artk bı kendyle ılglenıyo bıde unve gıdıyo onunda etkısı oldu fakat benm agrma gıdıyo eskısı gbı semıyosan bıtsın dıyorum onada hayr ben bu ılskıyı nası her yerde adam edıcem bı el atın

Üst Alt