Son Konu

Zengın Bir Kızla Yaşanılan Aşk ve Sonrası..İceri yardım Lütfen.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İyi Akşamlar Kıymetli Forum Üyeleri
Size Aşk Hikayemi AnlatacağımOkuyup bana yardım Edeceğinizi DüşünüyorumBU yıl okulumun bitmesıne 6ay Kala bi tatlı bayanla Tanışdım onun teklifiyleBen Ilk Olarak İstemıyordum
Cunku bir kızdan İhanete Uğraşmışdım bundan böyle kızlara Düşman gözüyle bakıyordum Güvenmıyordum Benim için Dostlarımın yapmıcağı bir
Fedakarlık yapdı ve o an ilgi duymaya başlamışdım lakin herseferınde geri adımda durmuşdumBen böyleydim istemıyorum acı cekmek
tahümlüm yokduNeyse Şeytana uydum numarasını arkadaşlardan bulup onun akşamı Msj atmışdımOda cok sevindiğini Söylemişti
2hafta birbirimizi tanıma süresi verdim benım ıcın ilişki zor başlar fakat kolay bitmeliydi cunku besbelli bırakılmak ıstemıyordum
Hic dışarı giden olmadım hep gitmişlerdı bunun ıcın yoğurdu üfliyerek yemek istiyordumÖylede yaptım 2haftadan sonradan Cıkmaya Başlamışdık
Fazla iyidik benım ıcın Cok fedakarlık yapmıştıNasıl Diye Soracaksınız;O bakımlı bı kızdı zengın kızıydı Ben ise alışılagelmiş bi ailenın
erkek cocuğuydum onların ortamındakıler bana tersdi Ortamlarına uymuyordum zıttım bu yüzden giyinişi,tavırları,arkadaşları yüzünden
cok karışdım bir an önce değişmesını ıstemışdım ''Salakcaydı yaptıgm kımse 3hafta önce tanıdığı ıcın değişmezdi biliyordum''Sözumu
dinlemdıkce elını kıvırıp canını acıttığım,buluştuğumuzda yolun ortasında tek bırakıp cekip gittiğim bile olmuşdumBildiğiniz
Cok hanzo Biriydim Ama sevgısını Hissetiğim ıcın böyleydim hissetmesem yapmazdım ilkdefa bı cıktıgım bayana böyle davranıyordum
Korkmuyordum kaybetme korkusu yokdu herseferın kavgamızda benden cıkardı o Özür dileyip bene salağım Aşkım Laf değişicem senı
kaybetmeğe göze alamam herşeyden cok sevıyorum derdı4,5 ay böyleydik Onu bırakmamı söylemışdi yalvarıyordu Adeta sevgiye
ihtiyacı vardı onunda benımde birbiirimizi bulmuştuk birbirimizi tamamlıyordukDedim ya Zengin ortamı yanındakı arkadaşlarının
Sevgilileri yapmacıkdı paraydı gösterişdi İkimiz gercek sevgiydi bu yuzden dolduruşa gelıyordu arkadaşları yuzunden bize
yerinde değil gibisindenCunku onları Sevgililerınn Hepsınde Son model araba vardı benım motorum bile olmamaştıAsla Allaha isyan
etmıyorum herşeyım varBen birgün Güvensizlik yapdım güvenmıyordum ama ortamına ona değildi O 'da bundan rahatsız oluyordu
ve ona bir kac hakketmedıgı laflar ettım kı tum kızlar hakketmes Küfür İceriklıydı Ağladı ayrıldı bendenBen bırakmadım
Yeniden barıştık 2saat daha sonra Biz cıkıyorduk 2gun daha sonra Terketmek Istedıgını söyledı lakin bu sefer onun kararı değildi
arkadaşının etkisinde kalmıştıı Arkadaşıyla bu konuyu tartışma ederken görmüştümAyrılmıştık takmadım 5 saat Onla
Konuşamamak ıcımı acıtmaya başlamışdı halbukı yenı ayrıltmışdım Dayanamıyordum fakat ıcımde ümit vardı bırakamazdı
Ve bensız yapamadığını söyledi ve biz cıktık cok iyidk eskısınden de 3hafta bunun uzerıne cıktıkCok Büyük kavgada
Bile ayrılmamızı istemıyordu bırakma dıyordu benıHaftalar gecti Ağız Dalaşı ettık yıne arkadaşı devreye gırmışti ayrıldık biz yıne
4gun öbür kalmıştık Sonra yeniden cıktık ilişki lacka olmuştuAma bu sefer farklıydı benden soğumadını sevdiğini söylıyordu
Karımdı o Bende Onun kocasıydım Cok iyidik ama soğukluk vardı hissedıyordum Cvplar kısa ve gec atmaya başladı Msjlarıma
Ve artık Zorlama yapamıyordum en kucuk kavgada kacıcakdı acı cekıyordum ve ayrıldıkBunn Uzerıne ben Sınırlednım Boşverdım
Senı filan gıbısınden laflar eddıp 1haftası başka kızla cıktım amacım onu kıskandırmak değildi Onu unutmakdı ama unutamıcakdım
Biliyordum Sevdaydı be ikimizdekı hissediyordum ya ayrıldığımızda bile Arkadaşları ve arkadaşlarım siz ayrılmasınız tekrar barışacaksınıs
Diyordu İnandırmışdık herkeziHerşey Yalan O gercek gelıyordu3haftamıza gırdık ayrılığımızısn 4gun önce benım hamleme karşılık
Oda başkasıyla cıktı cevresınden zengın biri Evet Onu deliler gibi Mutlu eder para yonunda Oysakı ben doğum gununde Hediye
Bile alamamışdım param yokduOna armağan almamak ıcın
Kent dışarıda olacağım diye yalan söylemiştimAşkım dedıgını görmüştüm yediremedım ona sevdıgım kız senmısın
tanıyamıyorum DedımOda Ağlamaya başladı'' Cok Mutsuzum herşeyden ben hıc mutluluğu yargı etmıyorum Benden Korku etme
Lütfen sana bu acıyı cektıremessdım sen mutlu oldugun sürece ben mUTLu olacam Sen mutlu yeter gbisinden laflarEtti
Ve cocukdan ayrılıyorum dedı lakin benlede bitmiş açmak ıstıyor yada istemıyor gıbıydıBen Mutluluklar Diledım cıktım
Msjlaşmak ıstedı az msjlaşdık o cocuk onu bırakmadığını söyledıMutlumusun dıgıce hayır fakat cok iyi biri filan dıyordu
Davul bile Dengi dengineydi biliyordum ama birgün bitmeciğimize ınanıyordumAma Cok gecti Bir yanım Delicesine
Aşık olmuşdum Oda bana biliyordumHala msjlaşıyorus Yanımda Bile hastretımken Sımdı başkasına Ait Dayanamıyorum
Size Soruyorum Sizce Masal Olup Bu sevdamdan VazGecmeliyim? Yoksa Bu sevdamın başkoyduğum yola Devammı etmelıyım?
OKuduğunuz düşüyorum Ve teşekkür ediyorum İyi Akşamlar
İHtiyacım vardı paylaşmaya Kendıme bile söylıyemıyordum Cunku kızı sevdiğimi daima saklamıştım

Üst Alt