Son Konu

Eski sevgili&Yeni Aşk

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
18 yaşında bir kızım Kimseye aşık olmuyordum Ola Ki hoşlandığım beğendiğim kişiler oluyordu ama arkadaşlarım gibi öyle aşk acısı çekmiyordum Sonradan kendimi boşlukta hissettiğim bi dönem biriyle tanıştım Boşlukta hissediyordum çünkü ailevi sorunlarım vardı Tanıştığım kişiyle cana yakın sohbet ediyorduk,1 ay gibi kısa bi vakit sonradan bana çıkma teklifi etti Aldığım öteki çıkma tekliflerini acele ile reddederdm çünkü lafları fazla yüze gülücü gelirdi bana Bu defa kabul ettim Birincil çıktığım kişiydi o ve 5 ay sürdü Ilk aylar öyle güzeldi ki,mutluydum Süre geçtikçe onun hakkında herşeyi öğrenmeye başladım Yakın bi arkadaşı vardı Bana daima bu çocuğa çok güveniyosun,birazcık aç gözünü gibi sözler söyleyip uyarıyodu Ben ciddiye almıyodum Onun yanında söylediğindede 'aşkım inanma buna aklını karıştırmaya çalışıyo' diyodu Bunun benden önce çıktığı bi kız vardı Azıcık zaman sonradan yine onunla mesajlaşmaya başladılar 5 ay baştan başa o kızı ben sildim,o tekrar ekledi rehberine Hayatından bi türlü çıkaramadım Tanımlama olarak 'birgün senle ayrılsak,başka biriyle çıksam ve o bana eski sevglinle mesajlaşma dese ben onuda dinlemem,yeniden senle irtibat halnde olurum' diyodu 5 ayda defalarca ayrıldı benden hemde o kadar basit sebeplerle Ben ağladıktan,kendimi üzdüktn sonrada affediyodu En son dayanamycak yere geldim ve 1 defa ben ayrıldım O son ayrılıştı Bitirdik 21 gün,evet ayrılığımızın 3 haftası o kıza geri döndüğünü öğrendim Eski çıktığına yani Yıkıldım natürel Çok üzüldüm,fazla alışmıştım ona Herkesle çıkmasını hazmedebilirdim şayet fakat o kızla Aradan süre geçti O kızıda bırakıp başka bi kızla sözlenmişler Sonrada benim yakın bi arkadaşımla çıktığını öğrendim Daha açıkçası bir zamanlar yakın olduğum bi arkadaşımla Kız bana 'ona bi şans daha ver affet o seni fazla seviyo' diyodu oysa onlar çıkmaya başlamşlar Neyse Ben bu süre dahilinde çıktığımın o yakın arkadaşıyla adamakıllı samimi oldum Bana bildiklerini anlattı Meğer ben çıkarkende eski çıktığyla ne sohbetler ediyormuşArtık üzülmemeye başlamıştım Değmycek biriydi çünkü Sonra da onun o yakın arkadaşına karşısında bişeyler hissetmeye başladım Çok hatalı bi kişiydi belki fakat gönül bu Onun yaptıkların yanında hiçbi şeydi bu olur ya fakat yanlıştı Bisüre kendi kendime 'sadece o delirsin diye yapıyosun,aşık falan değilsin' dedim lakin maalesef bu kez aslında aşık olmuştum Aylaaar geçti,eski çıktığm bana hala yalvarıyo barışalım nolur sensiz yapamıyorum faln Lakin hiçbi şey hissedemiyorum bundan böyle Neyse ben sonradan ona karşı bişeyler hissettiğmi anlattım Lakin bana eski çıktığımla yakın arkadaş olduklarını ve hislerimin hatalı olduğunu anlattı Araya mesafe koydu natürel ister istemez Ama öyle güzel süre geçiriyorduk oysa,kendimi onun yanına fazla mutlu hissediyordum Annemide tanıdığı için ara sıra akşamları gelip beni alıyodu dolaşıyodk Aylarca konuşmadı benimle Haklıydıda fazla doğru bri zaten Hiç yalvarmaktan vazgeçmedim ama Ona ne değin bağlandığımı anlattım Ve ona karşısında bundan böyle bişeyler hissetmediğmi söyleyp yalan söyledim Aylar sonra affetti beni Bu sürede biz diğer bir yere taşındık Uzakta kaldım ona yani Affedildikten sonradan gelip bakmak istediğimi söyledim kabul etti Şahane bi gündü,aylar daha sonra yeniden mutluluğu hissetmiştim Yeniden gezip dolaşıp bir şeyler yedik Öyle çok özlemişm ancak yüzüne hasret kalmıştım Sonra eve döndüm Üzerinden 1 sene geçti nredeyse ve ayda yılda 1 görmeme rağmen duygularım hiç değişmedi o kadar bağlıyım fakat ona Bide ben,bu yaşta aşka faln inanmayan ben yani

Asıl konu buradan sonradan başlıyor Eski sevgilim kafayı yemiş durumda Şuan okulumdan biri ona biriyle çıktığım yalanını söylemiş oda çıldırmış küfürler yağdırdı Ama hala da beni sevdiğini söylüyor Bir De şuan aşık olduğum o arkadaşıda öğrenmiş Beni iyi tanıdığı için inanmamış natürel böyle bi duruma Ondan nasıl kurtulucam bilmiyorum başım resmi olarak belada :'( Bi kendine hasar vericegini söylüyor,fakat bunu denemişti kurtuldu Sonradan ertesi gün biriyle çıkarsam ortalığı ayağa kaldıracağını söylüyor Evimi bilmiyor Okulumu biliyor Nasl koparıcam iletişimimi nolur yardım edin Hattımı değiştirsem diyorum,çünkü artık tehdit batmış mesajlarını görmek istemiyorum Bu defa başka biriyle ulaşır ne bilym annesine annemi aratır Emnim bi çoğunuz ciddiye almycaksınız fakat lütfen anlamaya çalışın beni Ben onun arkadaşına aşığım hemde çılgın gibi Ve asla hatırından çıkmak istemiyorum onu Onunla çıkmasam da daima sevicem Fakat eski sevgilim bundan böyle çıksın hayatımdan istiyorum Napcagımı bilmiyorum

Üst Alt