Son Konu

Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Izaç Yıldönümü Mesajları

Eşinize yazabileceğiniz birbirinden güzel yıldönümü mesajları bulabileceğiniz hoş bir sayfa hazırladık sizlere

Canım tatlıdır gerçekte benim… Buna karşın kolumu ısırışlarına, yanaklarımı ve burnumu sıkışlarına, sımsıkı sarılışlarına katlanabiliyorum Acı hissetmiyorum ve biliyorum; yıllar her tarafında buna natürel tutulacağımı bilsem, yine de bunun acısını hissetmemeye devam edeceğim Zira senin yanın, benim gücümün nirvanaya ulaştığı tek yer…
En güzel hissettiğim, en mutlu olduğum, en çok güldüğüm, duygularımın sözcük grubui caizse tavan yaptığı en hoş yerdir; yamacın… İyi ama varsın seni seviyorummm
Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen
Zamanına ömrümüz yeter de, yaşamamız gerektiğinde; kıyafetlerini önce yıkayıp, daha sonra da dağ gibi olsa bile; hiç bıkmadan ütülemek isteyeceğimsin Her sabah sıkılmadan kahvaltısını hazırlayıp, ekmeğine reçel süreceğim, çayını demleyeceğimsin Uyuya kaldığı her tarafta, üzerine örtüsünü örteceğimsin Rabb’im nasip eylesin Amin…

http:forumbilgilihocamcomforumimagesevlilikyildonumumesajlariesime5ad0cb56284da

Evet, sen sen İyi oysa varsın Benimle olduğun için yok Yalnızca olduğun için Seni tanımış almak bile yeterli yeniden katiyen umutsuzluğa kapılmamak, aksi iddia edilmeyecek şekilde “dünya yaşanılacak bir yer çağırmak için Bir gün benden gitsen bile, bu dünyada bir sen olduğunu çakmak daima mutlu edecek beni, umut ve refah verecek O nedenle aklıma gelen en hoş şükrü ediyorum: İyi ama varsın
Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu fazla seviyorum Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç minik öpücüğün sıcaklığı hiç yetkisiz olmasın hayatımdan İyi ama varsın…

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı lakin nikah pastamızın tadı hala damağımda Nice nice yıllara daima elele…

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkür ederim hayatım

Başıma gelebilecek en hoş mutluluktu seninle hayatımı birleştirme!

Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekte fazla üzgünüz Fakat düğününüzde kendimizi affetireceğiz Mutluluklar ve sevgiler…

Hedefi onikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun Düğün davetiyenizi de bekliyorum Mutlululuklar…

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha fazla bağlanarak geçsin Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi yetersiz olmasın…

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, izaç gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin defalarca çoğalmasını dileriz…

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için ebedi teşekkür ederim… Seni seviyorum

Vakit çok kısa, hayat boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi doymuş olmaya itina gösterin Mutluluklar…

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile…

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için baki teşekkür ederim… Seni seviyorum

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi defalarca tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

Her gününüz birbirinizi daha fazla severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin Yaşam boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi yetkisiz olmasın…

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar devretmek dileği ile canım

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri anmak dileği ile…

Izaç sadece seninle kasıt kazanıyor Birtanem Izaç yıldönümümüz kutlu olsun

Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı, ben seninle yaşlanmak istedim…
Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yan boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda daima sana sığındım…

Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim…
“O varken bana bir şey olmaz! diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim…
Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım…
Dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, ben sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim…

Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o benzersiz huzuru sende buldum…
Çayına kaç şeker attığını, kahveyi nasıl sevdiğini bilecek biri olmalıydı, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim…

Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…
Dilimde “İyi ancaklerle, geleceğe dair “Olur Yali umutlarla sana geldim…
İyi oysa…

http:forumbilgilihocamcomforumimagesevlilikyildonumumesajlariesime5ad0cb5861a08 *

Üst Alt