Son Konu

fazla mutsuzum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar kulak vermek isterseniz benim hikayem uzun çünkü 6 yıllık sevgilimden ayrıldım hatta o beni terketti ve ben bir bayan olarak iki kez yüzyüze bin defa de mesaj ve telefon yoluyla barışmaya çalıştım hepsinde de reddedildim reddedilsem yine iyi aileme ve bana ağza alınmayacak küfürler etti ve bunların sebebini söyleyeyim mi ne onu aldattım ne diğer şey nedenmiş ben bunu aradım bi kere minibüsteyim açamam dedi ben de sinirlendim neden açamıyorsun diye inince beni aradı yok elim doluydu sen niçin kapris yapıyosun bıktım fln dedi baktım ağız dalaşı çıkıyo telefonu kapattım her yerde aradı tartışma büyümesin diye açmadım lakin fazla aradı açtım bi daha kapatırsan o telefonu senin ağzını s dedi işte böyle ayrıldık hatta o beni terketti ben 6 yılın hürmeten kötü bir dönemden geçiyosun ika diye fazla uğraştım fakat o 6 yılda ona söylediğim her şeyi bana kustu böylece komik şeyler oysa değil zayıfla demişim bana kullandığı tek koz bu zayıfla dedin de zayıfla dedin ben buyum beni böyle kabul etmedin falan tabi ben şoklardaydım çünkü o benim için ailemden de ileri geliyordu böyle çocukça şeyler için beni terketmesini anlayamıyodumbarışma çabalarımda ise yüzyüzeyken ağlaya ağlaya yapma etme dedim beni yarı bir köpek yavrusu gibi itti bıraktı gitti o gece gözümü kimsesiz bir hastanede açtım sakinleştirici yaptılar bana ve neyse ben 1 buçuk ay böyle süründüm sonradan da ayağa kalktım kendimi toplamaya çalışıyodum hatta baya da iyi idare ediyordum resmi olarak eski neşemi bulmuştum sonuçta yaptıklarını haketmedim kaprislerimden bıkmış fln iyi dedim gerçekten seninle barışmaya çalışmıycam madem benden kurtulmak istiyosun bırakıyorum peşini ve doğrusu de bıraktım( heee niçin bu dek böyle davranan bir erkeğin peşinden koştun derseniz onun akla yatkın düşünemediğini düşünüyordum panik hamle hastalığı vardı ve ben ona zayıfla dedim diye olmuşmuş pek diyordu halbuki ben çıktığımızdan beri söylüyodum fakat bana doktorluk taslama fln diye kızıyodu) neyse ben onu unutmadım fakat üstesinden geldim gayet hayatım devam ediyodu ancak 3 ay sonradan geçenlerde bana msj attı mesaj kendine bir zayıf buldun mu yani pişmanlık çektim cevap atmadım benzer mesajı birkaç kez attı en sonunda seninle 6 yıl paylaştık fiilen hastaysan çare ol dedim yok tedavi oldum fln diyo içim parçalandı 6 yıl ailemden ileri gördüğüm kişi 3 ay sonra bana attığı mesaj bu erkek gibi söyle neden msj atıyosun benden ayrılan sendin dedim değil unutamadım dedi işte ben artık kendime gelemiyorum arkadaşlar aslında sabahtan gündoğana dek uyuyamıyorum ağlıyorum eski günlerim geri geldi resmi olarak barışmak istiycem onunla ama pek zayıf olmayı da kendime yediremiyorum eskisinden beter acı çeker oldum arkadaşlarım ailem farkında yok fakat ben kafayı yemek üzereyim gece uyuyamıyorum uyuduğumdaysa onu görüyorum hep rüyamda hani benden özür bile dilemiyo hatta kaprisli olduğum için ettiği o iğrenç küfürleri hakettiğimi düşünüyo ama bense yerleşik o şöyle iyiydi o böyle iyiydi diyorum değişik yaptıkları aklıma geldikçe de keşke o kadar olmasaydı diyorum başkasıyla hiç olamam diyorum gerçekten çok çaresizim bütün kendimi toplamışken yine her dakika ağlamaya başladım bu dek aptal edinmek fazla baskı bana zihin verin çünkü ben düşünemiyorum bundan böyle

Üst Alt