Son Konu

Geçmişte Yaptığım Hatalar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lise zamanlarımda bir kızı deliler gibi seviyordum fakat kıza açılmayı geçtim konuşamıyordum Baktım böyle olmayacak feysten ekledim ve iki taraflı arkadaşımız olması nedeniyle onun baştan sona tanışmış olduk Kız benden büyüktü ve bu benim daha da ürkek olmama neden oluyordu Reelde bir şey yapamadığımdan sanaldan durumunu beğenmeler olsun(yaklaşık olarak her paylaştığı şeyi), ergen ergen durumlar paylaşmak olsun bir sürü hatalar yaptım Hatta o zamanlar arkadaşına ufak sitemde bulunmuştu abarttığım için Neyse gel vakit git zaman arada selamlaşmalarımız falan oluyordu lakin daha fazlası yoktu

O liseden mezun olacaktı bense son seneme başlayacaktım hala gidip konuşamadım lakin şöyle bir olay geçti aramızda Ben mektep bahçesinde bir arkadaşımla oturuyordum ve o beni bir spor faaliyeti için eğlence etti ve beraber oynadık O gün ne de çok sevinmiştim Sevinçte havalara uçmak deyimini bütün anlamıyla yaşadım diyebilirim

Vakit çarçabuk geçti ve o mezun oldu Ben de içimde kalmasın hiç değilse diye feysten gece uzunca ona karşı olan hislerimi ve onu çok sevdiğimi yazdım o da benzer şekilde uzun bir yazıyla beni kırmayacak şekilde benim iyi biri olduğumu falan söyleyerek ama benim hislerimin karşılığının olmadığını söyledi Ben de biliyorum yalnızca söylemek istedim falan yazdık biraz daha konuştuk Hala da konuşuruz lakin özel günlerde falan mesaj atarım arada o da atar falan hal hatır sorarız bu kadar

takriben 3 yıl geçti aradan ve ben onu unutamadım Unutamayacağımı biliyordum fakat ona olan hislerim de hiç değişmedi Dışında görsem olur ya elim ayağım birbirine dolanır

Acilen o tıp okuyor ve 3 senesi bitiyor, bense mühendisliği bu sene bırakıyorum ve en başından başka bir bölümle başlayacağım Onun rotası belli benimkisi şaşkınlık içinde Tahminimce onun ailesiyle arası gayet iyi benimkisi fena Sene kaybımdan ve benim belirsizliklerimden dolayı özellikle babamla kesintisiz şiddet duruma düşüyorumBeni destekleyen kimse yok Boşluktayım resmi olarak

Ben pes etmek istemiyorum İşim çok kuvvet bunu da biliyorum Bundan sonradan nasıl bir yol izlemeliyim bir fikrim değil Ben bu kızdan başkasını böyle sevemiyorum Çok denedim olmadı ya o ya hiç her türlü görünüm ve öneriye açığım nolur asistan olun

Üst Alt