Son Konu

Güzel Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Hoş Sözler bu konu 2019 sevgiliye hoş sözler ile ilgili bilgilere yer vermektedir Sevdiginiz kişiye en güzel ve manalı güzel sözlerle etkilemek isteyenler için, 2019 yılının ve facebook sayfaların da en hayran eden hoş sözleri sizler için bir araya getirdim İçlerin de eminim fakat fazla beğeneceğinizi umduğum sözleri mutlaka bulacaksınızdır2019guzelsozler5c555cc25b605alt ;) Wink ;) 1549098173 1549098173 2019guzelsozler5c555cc28d7162019guzelsozler5c555cc28d716 2019guzelsozler5c555cc28d716 • Bu alımlılık bu akıl bu manâ batmış gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplamış eeee benden çok bahsettik senden naber… • Bir deniz düşün susamış, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bundan başka beni düşün sensiz… • Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu • Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana,uzak olduğum için tutkunum sana,hani en hoş aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana • Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en sıcacık köşesinde benim için sakla… • Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz! • Bir gün daha doğdu ebedi umutlar taşıyan özgün duygularlaumarım bu günde gelecek güzel günlerin habercisidir • Sen güllere özenme güller sana özensin Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi dek masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N • Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar daima seninle olacağını hatırlarsın • Bir Takım halk hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır • Ben katiyen ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o vakit aşıksın demektir • Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter ben o rüzgarda olacağım • Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calışyakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır… • Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeterBen o tatlı sessizlikte seninleyim! • Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve aydınlık olması manâlı değil senin yanına olsun yeter Beni bana sor, benim kim oldugumu Kendini kendine sorma kim oldugunu Senin kim oldugunu en iyi bilen birisi var gel de ona sor Onun kim oldugunu merak ediyorsan, basini kalbimin üstüne koy dinle bak sana ne söylüyor BEN BUHAYATIN YÖNETMENİYİM İSTEDİGİME ROL VERİM İSTEMEDİGİME YOL VERİMSAYGILAR… kavuşamam sana bundan sonradan sewqidiqin kıza sLm söyLe… qit derhal birdaha qeLme yada dur! qitme! qitmeden özledim seni,sus söyLeme qitmen qerektiqini bedduLarım zarar görmüş bir yürek ve yorqun qözLerle bakıyorum ardından titreyen dudakLarımda son bir hece benim qibi oL qünün birinde Seni dağlara yazdım bulutlar sildi seni yerlere yazdım arabalar sildi seni suya yazdım dalgalar sildi seni duvara yazdım boyalar sildi seni yüreğime yazdım kimse silemedi…!!! Sen, Solgun baharlardaki mavi yağmurum, Akşam kızıllığında bitkin gölgem, Kış ayazında yaz güneşimsin Bulutlardaki gizli düşlerim, Her günün sonunda özlediğimsin Yüzün değin temizdir kalbin, Hangi sevgi alabilir yerini? Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar şiddet, Sensizlik ölüm kadar acı Sen, Solgun baharlardaki mavi yağmurum, Akşam kızıllığında bezginlik gölgem, Kış ayazında yaz güneşimsin Bulutlardaki saklı düşlerim, Her günün sonunda özlediğimsin Yüzün değin temizdir kalbin, Hangi sevgi alabilir yerini? Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar baskı, Sensizlik ölüm kadar acı HANİ BİR KELEBEK TUTARSIN AVUCUNUN İÇİNDE GÖRMEK İSTERSİN YAŞIYOR MU DİE AVUCUNU AÇSAN UÇACAK SIM SIKI TUTSAN ÖLECEK İŞTE AŞK BÖYLER BİŞEY HANİ BİR KELEBEK TUTARSIN AVUCUNUN İÇİNDE GÖRMEK İSTERSİN YAŞIYOR MU DİE AVUCUNU AÇSAN UÇACAK SIM SIKI TUTSAN ÖLECEK İŞTE AŞK BÖYLER BİŞEY Aşk muhteşem bir deryadır damlasını bilene çekinmeden kendini teslim edene denizin derinliğinde ne inciler ne mercanlar var görene Fakat burada yüzmek basit yok atıveriyor kararsızlık taşıyanı denizin yüzüne ya da sen boğulmaya mahkumsun diyor yüzme bilmeyene hakiki aşık takılır mı hiç engellere mest olmuştur o deryaya devam eder hiç durmaksızın yüzmeye ne boğulandan ne atılandan mevla o deryaya dalanlardan eyleye SADIK DEĞİLSEN EĞER SEVMİYORSUNDURHERZAMAN DEĞERINDE VERDİĞİN ÖLÇÜDE BEDEL GÖRÜRSÜNSEVDİĞİN DEĞIN SEVİLİRSİN  

Üst Alt