Son Konu

Şahane Güzel Sözler Mesajlar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Inanılmaz Hoş Sözler Mesajlar 2019 Bu konu en hoş sevgi sözleri 2019 hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, sevdiklerimize bazen duygularımızı açıklama etmekte zorluk çekeriz Bu gibi durumlarda imdadımıza yetişecek olan birbirinden hoş sevgi sözleri ile sizlerleyiz Bu güzel sözleri msninizden ya da sosyal paylaşım ağlarından paylaşabilir, sevdiklerinize cep telefonu mesajı olarak yollayabilirsiniz 1549099206 1549099206 sahaneguzelsozlermesajlar20195c5560cb8d173sahaneguzelsozlermesajlar20195c5560cb8d173 sahaneguzelsozlermesajlar20195c5560cb8d173 Gözlerin çay kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa Buruk hasret batmış geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? yavaşça eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım Rüzgar alabildiğine kavgacı,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sözde bir liman Tıpkı gözlerindeki kolaylık gibi Nasıl oysa uzaktaki yıldız aydınlık gelirse insana, uzaktan olduğun için tutkunum sana! Hani en hoş aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana Seni sevdiğim dek yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım Önce düştüğümde kalkmayı, sonradan aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim! Acı ve hüzün bir yıldız değin uzakta, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun Umutların hakiki, gerçeklerin sevinç, mutlulukların ebedi olsun Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız çılgın gibi çınlarsa bil ancak bir yerlerde özlemişsindir beni Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Fakat daima aklımdasın sakın unutma Yağmurla yarıştım bu gece ben ağladım o yağdı,o gökyüzünü,güneşi,bulutları, bense çocukluğumun gülüşünü anlattım ,o güneşi özlemiş bende bu mesajı okuyanı Gözlerı çay kasları köprü olsa tam ortasından gecerken ipler kopsa yanaklarından süzülüp dudaklarında duraklasam beni öpermisın yoksa göz yaşı gibi silermisin Güneşin rengine benzemez gecenin rengi üşütür ayaz korkutur karanlık bugün bi gariplik bi üzüntü var yüreğimde ya ben fazlayım bu şehirde yada sen yetkisiz Bu gece yıldızlara anlattım seni? sordum o da beni severmi diye? denizdeki yakamoz yanıt verdi bana! o sevmesede sevilmeye deger diye Sen benim hayatımda yaşadığım en hoş aşk sen uğruna ölünebilecek dek kıymetli bir sevgilisin benim için Beni hatırla yıldızlar parlamaya başlayınca, Gökyüzüne uzat elini, Perde perde aç hayalini, Beni Düşün, Belleğine akan bir nehrin içinde başı abes sandal gibi yüzüşümü, Kıyılara vura vura gör kalbimin dibe çöküşünü Duyur sesini, Taşı karanlık rüyalarımı kalbinin o tehlikesiz sığnağına ve Beni SEVDİĞİNİ söyle Yanağıma Küçük bir BûSE kondurur gibi Sevgi inançlar uğruna savaşmaktır;sevgi sevdiğin herşeyi geleceğe taşımaktırsevgi ne yerde,ne de göktesevgi ufacık bu yürekte senin için atmaktadır gecenin karanlığında sabahın aydınlığında daima aklımdasın bu minicik kalbimin en büyük yerindesin ve tek sahibisin Merhaba ben geldim ama sıradan bir msj degilimgönderen kadar sevgiyle yüklendim,gelene dek canım cıktı bol bol tembihlendim sizi coook özlemiş Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla beabersin?? avuç içi baktım ve dedimki sen kiç gök yüzünden vazgeçe bilirmisin? Hani uzaktaki yıldız aydınlık gelirya insana uzaktan olduğun için aşığım sana Hani en hoş aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için tutkunum sana Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan yollar vardır aşılması kuvvet olan kalpler vardır acılarla parçalanan ve ahali vardır hiç unutulmayan sanma beni sevipte bırakanlardanbenim sevgim mezara değin olanlardan!!! yağmur damlası yılanın ağzına duserse zehır mıdyenın ağzına duserse ıncı olurmus Sen neyın yagmurusun kı benım yureyıme dusunce herseyım oldun elimde olsa rüzgara karışır yanına gelir ellerinden miktar gözlerine bakar seni sevdiğimi söyler yanağına bir buse kondurur ve yüreğine nehir gibi akarım AŞKIM sana bir gül veriyorum kokla ama soldurma sana bir şarap veriyorum iç fakat sarhoş olma sana kalbimi veriyorum sev lakin aldatmayağmurlu bir günde ellerini aç tutamadığın yağmurlar değin çok seviyorum seni senin yüreğin yeddi beni sevmeye ama gücün yedmedi beni kaldırmaya ağlamı bilmiyosan sevmeyide bilemezssin ölümümü olur senini uzaklara gidişin neolur inan bana seni ölümüne sevmişim vazgeçme ne olur korkuyorum karanlıktan bugunum değil yarınlarımda düşman Sana bir şiir yazacağım içinde güllerin güzelliği olacak kokuları etrafını saracak fakat;hasretin özlemin benimle SABAHLAYACAKSeni yıldızlara benzetiyorum onlar değin uzak onlar dek erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin bedenimde bir can avuc ici dek o canda bir yürek var! dünya kadar o kalpte bir sevgi var sonsuza dek!o sevgide sen varsin ölene değin Hadi uyandır beni söyle gördüğüm vakitsiz bir hayal mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni Sahiden yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten  

Üst Alt