Son Konu

Ne bırlıkte ne öbür

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar merhaba 1 yıldır bir kızla iliskim var Sevgiliyiz lakin birincil gunumuz falan yok Şöyle bastan anlatayim uzun lakin, birbirimizi yillardir taniriz lakin uzaktan uzaga Konusmuslugumuz yoktur Babamin amca oglunun kizi olur kendisi Ben bi universitr kazandimbu sehire geldim Benden sonraki yıl o d burayi benle ayni fakulteyi kazandi Birincil fkarsilastigimiz gun okuldan kendisini arabamla aldim yurduna bıraktım bir ihtiyacın olursa beni ara bana soyle ben tecrubeliyim ayaklari filan o tarz konustuk Sanırım birincil birbirimizi gordugumuz andan itibaren uç o gözle baktık birbirimize Uzak akraba falan degil Gel süre git zaman birbirimize açıldık cok sorunlar yaşadık bir sure iyiydik sonradan babasi resimlerimizi gorup kizmis bir sure ayri kaldik Ama beceremedik her tarafta bir araya geldik Şöyle diyeyim 2 gun iyiydik ucuncu gun kavga edio mutlaka 1 hafta kus kalirdik Daha Sonra tekrar iyi olur her tarafta bozuşurduk Bu zamana dek boyle geldik Birbirimizi seviyoruz birlikte iyiyiz ama bu uzun surmuyor anlasamiyor ve heo kavga ediyoruz Sebepler, bana mesaj atan kızlar, ona mesaj atan erkekler, sosyal medya hesaplarimiz,birbirimze ettigimiz laflar vs vs 1 yılı yeni gecti Cok iyiydik fakat 1 haftadir bozuguz yine Benim evimdeydik otururken telefonuna baktım instagram hesabini bana kapaticagini soylemisti kapatmamis sinirlendim tartistik O da aniden cok sinirlendi ve fena ağız dalaşı ettik kustuk Uzerine benim facebook sifrem onda vardi Bana yazan bir kız vardi onun mesajlarini gordu Kiz bana yuruyordu 2 gundur mesaj atiyordu sevgilim oldugunu bildigi haldenumarami istedi vermedim Gecistirmeye calistim her zaman kisa cevaplar verdim basimdan attim Goruselim diyip duruyordu ve musait degilim diyordum Surekli goruselim goruselim diye mesajlar atiyordu ve bizim bu kizla bir müşterek arkadasimiz var, o arkadasimizin dogum gunu vardi haftasonu, oraya 5 dakika ugriycam o ara gorusuruz ayakustu tamammi ? Dedim ve boyle gecistirdim Sevgilim bu mesajlari gorunce (o ara ayriyiz ama gerçi hesabimda ) beni aradi saydi sovdu Beni cok yordu bir yyıldır bu kiz icin ugrasiyoruz ne yapsam onaylamiyo, sadece iki secenek oldugunu dusunun ve ben hangisine gidecek olursam olayim mutlaka birsey bulup lafini soyluyo, isi yokusa surukluyo beni zorluyo Gonlunu almaya calissam bagrio cagiriyo kinusmuyo, biraksam kendi haline ariyo beni sevmiyosun soylesin boylesin diye sovuyo Bu yuzden cok yoruldum Ve mesJlari gorup aradigi gun dedimki, biz ayriydik hani ne hesap soruyosun, hem beni dinlemiyosun hem biseyler yapiyosun, iki turlu de olmuyo yrahat birak artik beni yakami birak benden ne istedigini anlamadim gibi laflar ettim sinirle telefonu kapadik Kiyamadim geldim konusmaya bunlari soyleyio duruyor Yok o kizla konustun kabullenemiyorum bana yakami birak dedin surekli ben senleyken mutsuzdun sorun cikardin tartışma cikardin vs vs ve artik oyle tahamulsuz ayla geldik ama surekli cadde ortasinda avazimiz ciktigi değin birbirimize bagirarak konusuyoruz bunlari butun millet bizi izlerken Yani arkadaslar işin ozeti Ne birlikte olabiliyoruz, ne de ayrilabiliyoruz Benim psikolojim fena halde Ne yaoacagimi artik kestiremiyorum Kotu bi durumdayim Hem seviyorum, keza istemiyor gibiyim Lutfen bana tezgâhtar olur musunuz nasil kullanmak nasil dusunmek gerek

Üst Alt