Son Konu

2 Analist, Gelecek Haftalarda Ralli Yapabilecek 5 Altcoin’i Duyurdu!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
what-are-cryptocurrencies-used-for.jpg

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Pentoshi ve Josh Moden, önümüzdeki haftalarda ralli yapabilecek 5 altcoin projesini paylaştı. İçerikte, kripto para birimlerinin kısaca özelliklerini, fiyat geçmişlerini ve analistlerin giriş için belirledikleri seviyeleri bulabilirsiniz. Araştırmalarınızı yapmayı unutmayın! Analistlerin ortak seçimi olan Cosmos (ATOM) ile başlıyoruz…

ATOM, asıl gücünü BTC karşısında gösteriyor

Pentoshi akıllı sözleşme platformu Cosmos’un (ATOM) önümüzdeki birkaç hafta içinde kripto piyasasında daha iyi performans göstermeye hazır göründüğünü söylüyor. Analiste göre ATOM 0,0006 BTC (35,42 dolar) civarında destek bulduğundan, Bitcoin karşısında %100 artışla 0,00129 BTC’ye (76,14 dolar) çıkması beklenebilir. Pentoshi bunun için şunları söylüyor:

ATOM önümüzdeki birkaç hafta içinde en iyi performans gösteren olmasa da en iyilerinden biri olacak. Grafik büyük bir yükseliş için hazırlanmıştır ve (teknik analiz) + (temel analiz) hizalama ile tüm doğru bileşenlere sahiptir. Benim fikrimce SOL/AVAX ile parabolik olacak.
FCnx4FbXsAQBfLv.jpg
CoinMarketCap verilerinegöre, ATOM yazının yazıldığı sırada 33 dolar desteğini doğrulamıştı ve 39 dolardan işlem görüyordu. Analiste göre yukarıdaki grafik uzun vade görünümü doğrularken, aşağıdaki 33 dolar hattından bulduğu destekle yükseliş için bütün zemine sahip.
FCnyemEWYAEXQTf.jpg
Pentoshi’nin ikinci altcoin seçimi WOO Network (WOO)

ATOM’dan sonra sırada WOO var. Proje temel olarak, borsaları, kurumları ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarını birbirine bağlayan derin bir likidite ağıdır. WOO şu anda 1.23 dolardan işlem görüyor ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin hemen altında. Analiste göre altcoin’i ufukta yeni ATH’lere ulaştırabilecek faktörler hazır. Pentoshi heyecanını paylaşıyor:

WOO analizi: Zafer bekliyor, daha bir kez bile kar almadım. Yanında kendimi rahat hissettiğim bir altcoin. Bazı token’lerle işlem yapıyorum, bazılarını uzun vade elimde tutuyorum. WOO uzun vade için iyi! Umarım bu hızla büyümeye devam eder.
FCn59R1WUAAolt0.jpg
Bitcoin teknik analiz

Bitcoin (BTC) analizlerine gelince, en büyük kripto para birimi 59.985 dolar civarında önemli bir Fibonacci seviyesini mükemmel bir şekilde yeniden test ettikten sonra güç belirtileri gösteriyor. Pentoshi, BTC için şunları söylüyor:

BTC, ATH’leri kırdıktan sonra %10’luk bir düşüşle sığ bir (Fibonacci) seviyesinde mükemmel bir yeniden test yaptı ve sürekli fiyat keşfi için hazır görünüyor.
FCjIqnbXMAI5xgV.jpg
Bu arada analist, BTC potansiyel olarak HH ve HL seviyeleri oluştururken, 64.500 dolar ve 65.000 dolar aralığına doğru bir yükseliş hareketi hedeflediğini ekliyor.
FCnEs67XMAkV7qL.jpg
Josh Moden’a göre bu 3 altcoin boğa sezonu için hazır

Pentoshi’den sonra popüler kripto stratejisti Josh Moden’a geçiyoruz. Analiste, bu 3 altcoinin daha yükseğe baskı yaptığını ve altcoin sezonu yaklaşırken trader’ler için büyük karlar sağlayacağını söylüyor.

Moden’in ilk sıra seçimi ATOM. Proje, birbirleriyle ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir Blockchain ekosistemine güç sağlayan bir kripto para birimidir. ATOM, analistin incelemesi esnasında 38,95 dolardan işlem görüyordu.
Picture2-1-1.png
Moden’a göre, ATOM talep seviyesine ulaştı ve 41 dolara doğru güzel bir itiş yaptı. Analist, ATOM’un yükseliş trendine devam ettiğine ve ilk hedefin 44.7 dolarlık ATH’de ve ardından 50 dolar ve 60 dolarda olduğuna inanıyor:

Bu talep seviyesinden faydalandık, gerçekten güzel bir şekilde geri çekildik ve şimdi şimdiden 40 dolara itildik. Sanırım bu koşuyu sürdürebiliriz, bu yükseliş trendinin devamı, piyasanın geri kalanı onunla birlikte devam ettiği sürece devam eder ve 44 dolar bir sonraki hedefim olurdu.

Analist şunları ekliyor:

36 dolar civarında bu talep seviyesine tekrar bir düşüş görebiliriz ve bu iyi bir satın alma seçeneği veya satın alma bölgesi olabilir ve ardından tekrar yukarı yönlü hareketi görebilir ve bunun üzerine çıktığımızda Cosmos için belki 20 dolarlık bir artış görebiliriz. Eğer bunun üzerine çıkabilirsek, bunu tekrar test seviyesi olarak kullanabilir ve 50 dolar ve 60 dolar gibi daha yüksek seviyeleri arayabiliriz.

Sırada Chainlink (LINK) var

Listede bir sonraki sırada oracle ağı Chainlink (LINK) var. LINK fiyatları, 19 Mayıs çöküşünden sonra istikrar bulmakta zorlanıyor. Son zamanlarda Chainlink, yerel geliştiricilerin ekosistemi boyunca güvenilir veri kaynakları uygulamasını sağlamak için Terra’nın testnet ağına sahip olduğu Blockchain protokolü ile entegrasyonu duyurdu. Yazım sırasında sırasında LINK 30.99 dolardan işlem görüyordu.
Picture3-1-1.png
Moden, 27 dolardaki direnç seviyesinin çevrildiğini ve desteğe dönüştüğünü ve bunun da 30 dolar seviyesine geri sıçrama ile sonuçlandığını öne sürüyor. Ancak Moden, LINK’in yakında 25 dolar seviyesine geri döneceğini tahmin ediyor:

Günlük grafikte bu alanda 25 ila 26 dolar civarında bir talep seviyesi var, bu yüzden fiyat düşerse ve ben düşebilir hissediyorum, çünkü iki çok önemli piyasa yapısını kırdık. Bu da genellikle 32 dolara kadar çıkabileceğimiz ve sonra tekrar 25 ve 26 dolara düşebileceğimiz anlamına geliyor, ki bu benim satın alma alanım olurdu.

Öte yandan analist, piyasa yükseliş trendine devam ederse LINK’in 32 dolara geri döneceğini, ardından 33 doları tekrar test edeceğini ve sonunda 40 dolara yükseleceğini söylüyor.

Son olarak Theta’ya (THETA) göz atalım

Listede sonuncusu, video akışı için tasarlanmış, Blockchain’lerle çalışan bir ağ olan Theta (THETA). Kayıt sırasında THETA 6.43 dolardan işlem görüyordu. THETA kısa süre önce pazarın çok fazla satın alma baskısı gördüğü 5,6 dolara büyük bir düşüş yaşadı ve fiyatı 6,20 dolara geri itti.
Picture4.png
Gelecekteki hareket açısından Moden, Theta’nın ilk hedef 7 dolarla rallisine başlamadan önce talep seviyesini 5,80 dolardan geri çekeceğini tahmin ediyor. Moden şunları söylüyor:

Şimdilik 7 dolar hedefliyorum. 7 doların üzerine çıkabildiğimizde, o zaman gerçekten işleri yoluna koymaya başlayabiliriz. İşte o zaman 9 dolara kadar itmeye başlayabiliriz. Bir sonraki hedef bu olacak ve ondan sonra, günlük grafiğe bakabiliriz, 13 ve 14 dolar seviyelerinde bazı kilit seviyeler var. Bu yüzden bunların büyük bir şansı olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt