Son Konu

4 gün konuşmadık, değişmiş

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar, herkese hayırlı günler diliyorum Konuma geçmek istiyorum izninizle
Bazıları ola ki hatırlar, ama yinede küçük bir veri vereyim ilişkimle ilgili 10 aylık bir ilişkim var Kız arkadaşım Bulgaristan göçmeni Gayet mutluyduk , benden bazı şeyleri saklayana değin O günden sonra güvenim sarsıldı, böylece fazla güvenmiyordum Bunu yüzünede söyledim, ne yapabiliriz dedi Zamanla düzelir dedim Devam ediyoruz hala Neyse, belli başlı konuya ve derdime geleyim 4 günlük yurt programı vardı ve ben bugün döndüm Gitmeden önce beni unutmazsın değil mi tarzı şeyler söyledi, vedalaştık ve yurda gitmek üzere ayrıldım Yurda telefon götürmek yasaktı Yurtta aklıma daima beni aldatışı, başkalarıyla birlikte olması (Birlikte olmak derken anladınız) geliyordu Daha önce, ilişkimiz 1 aylıkken biriyle aldatmıştı beni, sanaldan tanıdık olmayan bir herifle Çıldırıcak gibi oluyordum ve kesintisiz manâsız boş bakınıyordum yurttaki yatağımda Rüyalarıma bile giriyordu 4 gün boyunca sürekli beni aldatışını, başkalarıyla birlikte oluşunu gördüm Deli olmak üzereydim Eve geldiğim gibi Telefonuma Tl yükletip, onun telefonuna da Tl yükletip mesaj hakkı yaptık Attığı birincil mesaj seni fazla özledim oldu Lakin ardından sinemaya gidiyorum dedi, yıkıldım Neden yıkıldım diye sorarsanız aldığımız karar doğrultusunda hiçbirşeyi habersiz yapmayacaktıkBirbirimizden haber alamasak bile haber alana dek bekleyecektik, ona göre yapıp yapmayacaktık (Bu onun isteğiydi) Ne sineması falan diye sormadım, aklıma sürekli o rüyalar geliyordu, dahada delirmek üzereydim Acaba beni aldatıyormu diyerekten Bu durumda bile Hoş kelamlar ile mesajlaşmaya calıstım, en sonunda film başlayınca haber ver, daha sonra konusalım diyerek konusmaya duraklamak istedim Arkasında film başladı, ve iyi seyirler diyerek konusmayı bitirdim Hemen arkadaşlar, Benim sevgilim beni nerde olsa cağırırdı Ve bugün benim manâsız günüm en azından önerge ederdi Sende gel diye Yanında kız arkadası varmıs benimde tanıdığım Ama 3'ümüz kesintisiz gezerdik Acaba neden cağırmadılar diye düşünürken aklıma yanlarında başka erkekler olabileceği geldi zihnime Dahada sinirlenmeye ve korkmaya başlamıştım Sürekli düşündüm, ama bir yol bulamadım Acilen ise sevgilim filmden yeni çıktı ve bana mesaj attı Muhakkak etmeyerekten mesajlasıyorum Yaşım 17, kız arkadaşımın yaşı 18 Öbür okullarda okuyoruz Sizce ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım ? Sizin düşünceleriniz, fikirleriniz ve yorumlarınız benim için fazla manâlı Lütfen alay etmek vb tarzda yorumlar yazmayın Çoktan teşekkür ediyorum

Üst Alt