Son Konu

Sevgiliye Yazılacak Doğum Günü Mektupları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İyiki Doğdun Sevgilim

Çok önceleri planlamıştım bu yazıyı zihnimde Beynimdeki yazıp yazıp çöpe attığım taslaklar gibi olmayacağını bildiğim bu yazıya her gün bir tümce eklemiştim Seninle beraber geçirdiğim her gün öbür bir paragrafa ilham olmuştu Sana doğum günü hediyesi hazılarken bununla birlikte mutluluklarımı da arşivlediğimi fark ettim sonraları Bu bloga yazılan iki satır fazla önemliydi çünkü benim için Birsürü hayalin izi olan bu blogda en net sen olmalıydın Sen ve sana olan aşkım Sen ve senin adın

Çünkü en büyük suçlu bu blogdu benim hayatımda En büyük itirafım bu blogda yazılanlardı Birincil ayrılığımız bunun yüzündendi bizim Sana söyleyemediğim sırrım mecazlara kinayelere olan ilgimdi benim Ama anlatması zordu Bir görüntü açısını başkasına empoze etme güç bir işti Hafızası kuvvetsiz bir insan olarak, sağdan soldan, sokaklardaki birsürü insanlardan, başkalarının hayatlarından topladığım parçaları bir araya getirip kendime bir düş yarattığımı sana anlatmaya kastetmek zordu Bunun hastalıklı bir iş olduğunu benimsemek ise en zoruydu

Yaşadıklarıma değil ama senden bişeyler saklamama kızdın Anlatamazdım Göze alamazdım bir takım şeyler için hesap vermeyi Ben bi düş kurdum sevgilim Içinde sen de vardın Birçok şey vardı Durdum durdum hayal kurdum ben Çünkü bu ayıp değildi Bişeyleri istiyordum ve bunu kendime söylüyorum sürekli Hatta bunun ardından da ?Gün olur hayaller gerçekleşir diyerek pekiştiriyordum tüm bunları Ama pek olmadı Yani bu benim hayalim değildi Taslaklarımdaki doğumgünü yazısı bu şekilde değildi

Sana niçin sevgili olmamız gerektiğini açıklarken demiştim ama ?Eğer sevgili olursak sabahlarımız bile bi başka olur, hayatımıza manâ kazanç Bu sözün ne kadar içten olduğunu ikimiz de bir yıldır yaşayarak onaylıyoruz Benimle aynı fikirde olan olduğum güden beri nerede uyanırsam, ne şekilde uyanırsam uyanayım sabahlar bi diğer oldu benim için Hayatımda sen vardın bundan böyle ve günler eskisi gibi boş, eskisi gibi anlamsız geçmiyordu Bir amacım, bir kaçışım, bir huzurum, bir mutluluğum, bir balım, bir sevgilim yani bir senim vardı

Mutluydum bunun hoş bir kısmet olduğunu biliyordum Zaten cümbür cemaat de ?o kız sana pozitif, ?fazla hoş bir çift olmuşsunuz diyerek beraberliğimizin güzelliğini betimleme ediyordu Ama ben ağzımı o kadar açmadım Nazara inandığımdan betimleme etmedim, çaktırmadım ayaklarımın yere basmadığını Birisi fırsat bilip çelme takar diye korktum Sana bile göstermedim olur ya de mutluluğumu Çok seversen çok üzülürsün derler ya her zaman o yüzden fazla sevdiğimi göstermekten korkmuşum kaybetmeyeyim diye Lakin gidecek adamı hiçbirşey durduramıyor Yeter fakat bir tezgâhtar çıkıp ?Istanbul yolcusu kalmasın! desin Siz ne dek ağlasanız, sızlasanız gitme deseniz de faydasız

Şu andaki halim iyi mi diye sorarsan; ?yıkıldım sevgilim Yıkığım lakin isyanım sana yok Son gün bana sarılmayışını, kaçarak gidişini, yiğitlik gösterisi yapar gibi birçok şeyi dile getirmene rağmen sana kötü sözüm yok Çünkü sen tüm bunlarla meşgulken ben son bikez kokunu duymak, gözlerine görmek, tenine dokunmakla meşguldüm Duymadım, görmedim negatif hiçbirşeyi

Nice mutlu anıyı beraber yaşayan iki kişi olarak sana sitemim yok Ama hatıralar peşimi bırakmıyor Bugünlerde uyanık kaldığım her an kendime ağırım Neyin bana seni hatırlatacağını varsayım bile edemiyorum Bu saatten sonradan nasıl temizlerim tüm o izleri o da merak konusu Olasılıkla gücüm yetmez bunu başarmaya Şunu da biliyorum fakat günden güne de aramızdaki uçurum daha da açılıyor Iki yabancı değil, iki düşman olma yolunda ilerliyoruz Hayat işte Bilemiyor insan Olur Ya de ?Bu değin hayal kurma, kaptırma kendini derken haklıydın Lakin geç dimi? herşey için fazla geç Baştan yoluna belirlemek ve özellikle diğer birisi edinmek için fazla geç

Yukarıda da söylediğim gibi bu gün için çok laf hazırlamıştım Fakat bunlarla en ince ayrıntısına kadar alakasız şeylerdi mecaziyasam ve ben gönlünü elde etmek istiyorduk senin Ama dayanamadık iki hafta daha olmadı ve beni bilirsin doğaçlama yapmakta o kadar başarılı değilimdir kelimeleri bulamam ara sıra konuşurken ?bu aksam adres defterınde t harfının oldugu yeri bulup ya çiz yak adımı veya sessızlık koy yerıne gibi başkalarının sözlerini kullanarak sana bi mesaj verebilirim lakin sana duygularımı, düşüncelerimi ulaştırmam o kadar kuvvet fakat bunu kendi sözümle yapamıyorsam başkasının sözüyle hiç yapamam

Haksız bir ayrılık, abuk subuk bir ayrılık, lanet bir sevgi, ve geçmeyen vakit Daha ne diyeyim Bu ayazın ve ızdırabın hoşlanmak lazım Hoşgeldin Hüzün!
ve Iyi ama doğdun sevgilim!

Seni Seviyorum

Hiçbir zaman, duygularımı ve düşüncelerimi ertelemedim Yaşamak istediğim hiçbir anı yarına ertelemedim Yarınlara bırakıpta tehlikeye atmadım isteklerimi Her Zaman yarınlar için hayaller ayarlamak, gelip gelmeyeceği belirlenmiş olmayan günleri beklemek bana tarafından yok

Aşk vardır, daima ?O var olandır Aşkı bir kenara koyup, öylece onu seyredemezsin Bir adım atmalısın aşka içten, bir el uzatmalısın

Aşkın anahtarı nedir? Cesarettir Gözü Kara edinmek gerekir bir sevdayı yaşamak ve büyütmek için?

Sana Aşık oldum

Erteleyemezdim seni, seninle benzer atmosferde nefes alıp uyumayı, senin kokunla uyanmayı, birlikte yemek yemek yemeyi, kahve içmeyi, kavga etmeyi, sevişmeyi
Seni Seviyorum

Bugün doğum günün Ertelemediğim aşkımın ?İyi fakat doğmuş dediğim Sevgilim in doğum günü İyi oysa doğmuşsun benim canım, en bi tanecik eşim, sevgilim

İyi ki doğmuşsun ama, bana AŞKların en güzelini yaşatıyorsun
İyi ama doğmuşsun oysa, her şeyin en güzelini yaşamamı sağladın
İyi oysa doğmuşsun ancak, benim eşim olmuşsun!!
SENİ SEVİYORUM *

Üst Alt