Son Konu

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
doğum günü mesajları sözleri

Sizler için Birbirinden hoş anlamlı Doğum günü mesajlarını derledim topladım

Doğum Günü Sözleri Doğum günü için güzel anlamlı mesajlar

seni fazla seviyorum aşkım, Bugün her gününden daha özel ve hoş geçsin doğum günün kutlu olsun,

Doğum gününü Kutlar sağlık mutluk ve rahat batmış uzun ömürler dilerim, nice yıllara,

iyiki Doğdun iyiki varsın Sevgi ve Mutluluk Dolu daha nice doğum günleri dilerim

Farkında Olan mısın biraz daha yaşlandın, fakat olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın

sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir hayat diliyoruz

unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle Doğum günün kutlu olsun sevgilim

Sen benim mutluluğum, hayatımın en hoş varlığısın Doğum günün kutlu olsun

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır Kabul edilip edilmemesi kayda değer değildir Manâlı olan duyguların ifade edilmesidir Doğum Günün Kutlu Olsun

Dedim, diyorum ve daima diyeceğim: İyi ancak doğmuşsun, iyi fakat varsın! MUTLU YILLAR

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir açılış olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar güç, sensizlik ölüm değin acı,sen nefes kadar manâlı, canım değin değerlisin, iyiki doğdun birtanem

Biraz şans, biraz sevgi ve dayanıklılık, birer parça vakit, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir yaşam pastasıyapabiliriz sanırım Nice yaşlara!

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi istek içermektedir Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun daima sürsün İyi fakat doğdun Nice mutlu yaşlara

Doğumgünün kutlu olsun, mutlu ol senelerce Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene

Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin MUTLU YILLAR!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır Yeni ışığın KUTLU OLSUN

Yeni bir yaşın önce afiyet, daha sonra dilediğin bütün mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA

Bugün doğum günün olduğu için bambaşka ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? oysa sen benim için sadece bugun değil her gün öbür ve özelsin iyi ama varsın
Kalbin hangi hoş şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin Doğum günü kutlu olsun

Hmmmm bu mesajı niçin çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum Dur bakayım dur dur buldum Doğumgünün kutlu olsun !

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, fakat şu lahza okuduğunen farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi oysa varsın

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları tekrar tekrar göremezsin fakat senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin Doğumgünün kutlu olsun

Gelemedik fakat unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Bütün güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA

Afiyet galibiyet, sevinç, aşk seninle olsun, sende her zaman benimle ol! MUTLU YILLAR

Dileğim bugün dilediğin bütün dileklerin hakiki olması Şayet yanına değilim ama bil fakat kalbimin en derin uygun seninle kutluyorum Nice yıllara

Doğum gününe Gelemedik ?m? unutm?dık d?; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA…

Hoş günler senin olsun
Evin gönlün neşe dolsun
Defalarca mutluluklar seninle olsun
Doğum günün kutlu olsun

Sevgi sevilen kişiye bir ?rm?ğ?ndır K?bul edilip edilmemesi kayda değer değildir Önemli ol?n duygul?rın if?de edilmesidir Doğum günün kutlu olsun

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin MUTLU YILLAR!

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun
Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun
Kalbin kırılmasında, üzerinde kir pasak olsun
Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun

K?lbin, h?ngi hoş şey için ç?rpıyors?, her doğ?n güneş s?n? onu getirsin Doğum günün kutlu olsun

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir Seni sevmek herşeyden güzeldir Nice ins?nl?r gördüm ?m? senin v?rlığın bin ins?n? bedeldir İyi ama doğdun

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, galibiyet merenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün her zaman güler, neşeni hiç yitirmezsin Doğum günün kutlu olsun!

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun
Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun
Kalbin kırılmasında, üstünde kir pasak olsun
Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğumgünün kutlu olsun!

Doğum günü Şekilli Nickler

| ¤??¤ | ((Doğum günün Kutlu Olsun)) | ¤??¤

¸•´¯`•`•İ*Y*İ*K*ݸ`•¸¸•´ ¯`•`•¸`D*O*Ğ*D*U*N•´¯`•`•¸`• ¸¸•´¯`•`•

•'´¯)¸•'´ ) Nice ¸•'´¯)¸•'´¯) Mutlu ¸•'´¯)¸•'´¯) Yıllara ¸•'´¯)¸•'´¯)

((¯`»¦«´¯)) Doğum günün Kutlu Olsun ((¯`»¦«´¯))
??(())???Doğum Günün Kutlu Olsun???(())??

«« ? ?é?ì ?è?í???µ? ?ìcé ?ìll??? »»
`°¤¸¸¤°´¯`°¤ ¤¸¸¤°´¯`°¤ ¤¸¸Mutlu Yıllar¤¯`°¤¸¸¤°´¯`°¤ ¤¸¸¤°´¯`°¤ ¤¸¸¤

@(¯`'•¸(¯`'•¸ İyiki¸•'´¯)¸•'´¯)@}´
@(¯`'•¸(¯`'•¸ Doğdun¸•'´¯)¸•'´¯)

©´¯`•¸¸•´¯`•¸ (((( Doğu günün Kutlu Olsun ))))¸•´¯`•¸¸•´¯`© *

Üst Alt