Son Konu

Duygusal Doğum Günü Mesajları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum Günü Mesajları Şehvetli

Hoş Duygusal Doğum Günü Mesajları

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki bütün dilekleri vermesini diliyorum Doğum günün kutlu olsun

Duygular vardır anlatılmayan Sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan ırk vardır ama katiyen unutulmayan işte sende onlardansın

Dünyada benzersiz bir çekicilik varsa o da kalbindedir Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin İyi ancak varsın ve iyi ancak doğdun!

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan Bil ancak unutulmadın Doğum günün kutlu olsun!

Sakın üzülme hayatın hızına, en hoş yıllar tez geçenlerdir Doğum günün kutlu olsun

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yüzünde daima bir tebessüm olsun çünkü sana fazla yakışıyor Daha nice mutlu yıllara

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün daima güler, neşeni hiç yitirmezsin Sevgi batmış kalman ve mutlu olman dileğiyle Doğum günün kutlu olsun!

Yokluğun yağmura yazı yazmak dek kuvvet, sensizlik ölüm dek acı,sen nefes değin manâlı, canım değin değerlisin, iyiki doğdun birtanem

Bütün Güzel Günler Sadece Senin, Sen ise Sadece benim ol Birtanem, iyiki Doğdun iyiki BenimSin Bebeğim Herşeyim Senin, Sen Mutlu Epeyce Benim için Hergün Doğum Günüdür MucukkSSs

Benim için Bana Ilk Baktığın Gün, Elimi Tuttuğun Gün, Birincil Öptüğün Gün ve Bunların Bana Hediye Olarak verildiği gündür Doğduğun gün Kutlu Olsun Aşkım, Seninle Bir Günü Değil Ömürümü Paylaşmaya Hazırım Canım tek Varlığım

Umutlar Adın Olsun, Baktığın heryer Huzur Dolsun, Gözyaşların Kurumuş Duygulara Merhem Olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım

Duygularının Mutlulukla Kaynaştığı Bu güzel ve özel günde, Bütün Arzularının Hayata geçmesini Dilerim, En Fena Gününde Böyle olsun Doğum günün Kutlu Olsun

Gözlerini Nasıl birincil Açtığın Gün Umutla Baktıysan Hayata, Bugünden Sonrada öyle Bakmanı Diliyorum hayata, Unutma ama her nefes bir umut, her umut bir yeni sayfadır ve her sayfa yeni bir dünyadır, içindeki Dünya Huzurla Dolsun yarınların Bugünlerinden Daha Hoş Olsun Doğum günün Kutlu Olsun

Yanında Olamasam da Benzer heyecanı yaşıyorum şuan senden uzaktan, hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut batmış rahatlık verici olsun doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun

Mutlu günler Ivedi geçer, Bugünün de vermiş olduğu huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın, sen herzaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım

Birlikte Ağlayıp, Birlikte Güldüğümüz Şu Fani Dünyada, beklentilerinin keyif verici şekilde gerçekleşmesi dileğiyle, Bugünün tüm içtenliğiyle Hayatının Gözlerin Kadar Hoş Geçmesini Dilerim Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim

Çokça Sevgi, Azıcık kısmet, azıcık coşku, birazda kalbimden katıyorum bu mesaja umarım bunların birleşmesinden çıkacak sonucu söylersin bana http:forumbilgilihocamcomforumimagesduygusaldogumgunumesajlari5ad0cae83de3apng Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Nice Güzel yıllara

Yaşa Sev Gül! Bunlar beceriksiz olmasın yaşamında Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına parlak saçarak girdin hayata Defalarca sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Bugün doğum günün olduğu için ayrı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Fakat sen benim için yalnızca bugün değil her gün farklı ve özelsin *

Üst Alt