Son Konu

Aşık olacağım yoktu fakat oldum, tecrübeliler bi bakın

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Biraz uzun bi yazı olacak fakat kısa yazılardan böylece birşey anlatılamıyor size lisede aşık olduğum tek kız la ilgili yardımlarınızı istiyorum

Ilk Kez kendim hakkında bilgi vereyim,

Lise 3 öğrencisiyim, boyum herkez gibi ortalama seviyelerde, ahali arasında kalıplı olarak adlandırılan bi kilom var
Bu yaşıma kadar hiçbir kızla çıkmadım, sahiden bu yaşıma değin fazla asosyal, çekingen ve böylece konuşmayan birisiydim hep bilgisayarda online oyunlar oynar, film izler
vakit geçirirdimGeçen yaz bi alışveriş merkezinde çalışınca yeni insanlarla tanıştım utangaçlığım birazda olsa gittiKazandığım parayla
son çıkan telefonlardan birini aldım buda özgüvenimin artmasına sebeb oldu orda kızlarla dostluk ettim ve yavaştan kendime geldim
Herif olarak açıklama gerçekleştirmek istemiyorum lakin yakışıklılık derecem orta seviyelerde fakat bu işler anladığım kadarıyla genelde tiple olmuyor
Özgüvenimin artmasıyla saçıma ve görüşünüme daha fazla ağırlık vermeye başladım ve olumlu tepkilerde aldımSakin, efendi biriyimdir
Bu sene işte özgüvenim yerime gelince kızlarla daha çok konuşmaya başladım

Hemen sevdiğim kız hakkında aydınlatmak istiyorum

Öncelikle 2 yıldır aynı sınıftayız, tepede belirttiğim gibi geçen yıl özgüvenim vsvs olmadığı için o kadar konuşmazdım daha çok (her zaman) erkeklerle
takılırdımBu yıl değişmem ve daha konuşmam olmam ve kızın sıra arkadaşının başka okula geçmesiyle sevdiğim kızla ve öteki kızlarla arkadaşça olmaya başladım
Kızın sıra arkadaşının okuldan gitmesi tek oturduğu anlamına geliyordu bende bu sıralar her fırsatta yanına oturup sohbet etmeye çalışıyorum
Şuan sınıftaki kızlarla en iyi aram onunla en çok onunla konuşuyorumKız hakkında baya data öğrendim, bunun nedeni çoğunlukla benim soru soru sorup onun cevaplaması
Şunu söylemeden geçemeyeceğim lise 1 de gözüme kestirdiğim birincil kız dı bu, güzel ve saflığı beni etkilemişti, lakin 9sınıfta fazla asosyal biri gibiydi
Birde bu kızın trip attığını hemen hemen hiç görmedim
Kızın rutin bi günü:Ev,okul,dersane
Evi bize 20 dk yürüme mesafesinde zaten kız bu şehre mektep için gelmiş

Kızın sevdikleri: Kick box la uğraşıyor, dans videoları izlemekten büyük keyif alıyor özellikle korelilerden (nedense bu kızlara koreliler cana yakın geliyor)
kitap okumayı fazla seviyor(şuan the 100 ü okuyor ve çok beğendiğini söylüyor), konuşmaya istekli Kendine göre 2 kusuru var gözlük takması ve kulaklarının biraz kepçe olması(Lens alacağını söylüyor fakat ben her durumda ona gözlüğünün yakıştığını söylüyorum,
saçlarıyla her zaman kulaklarını gizliyor bu şart hakkında birşey demedim daha)
İngilizce müzik ler dinler, dinlerken söylerde
Daha önce biriyle çıktığını sanmıyorum ama arkadaş çevresi genişSevdiği biri varmı bilmiyorum böyle bi konu hiç konuşmadıkTelefonundan whatsapp görüşmelerine baktığımda başlıca kızlar olduğunu gördüm

Şu Anda Belli Başlı konu ve sorularım

Aslına bakarsanız son 1 ayda bu kızı çok iyi tanıdım diyebilirimBu kızla birincil cana yakın olmaya başladığımda bunla çok dalga geçiyordum (nedenini bilmiyorum)
şuan aramız iyi lakin dost olarak Whatsapp dan da baya konuşuyoruz, sohbet ediyoruz lakin başlıca soruları ben soruyorum bu da benim açımdan can sıkıcı oluyor
Whatsapp da çoğunlukla birincil ben yazarım ona ama ara sıra oda yazıyor (canı sıkılınca diye düşünüyorum) zaten başlıca konuşurken konu yarım kalıyor, ben veya o sabahleyin cevap veriyoruz böyle devam ediyor konuşma
Uzun süren muhabbetlerimiz oluyor örneğin dün 56 saat boyunca konuşmusuz ve en son attığım mesaja(2357de ) bu sabah 9 da cevap verdi 23 dk konuştuk dahada mesaj atmadımatmadı(Bunu yazarken Saat:1900)
Geçen Günkü konuşmamızda beni tanımla diye sormuştum soruya böyle cevap verdi ; ''iyi birisin, konuşkan değilsin, fazla şey düşünüyorsun kendimce ama hic birini söylemiyorsun bide cidden fazla sabırlısın''
Dün okulda bu kıza biraz ters davrandım (başkasından kıskandığım için) dün akşam bunun sebebini baya bi merak etti
Konuşma daha çok şöyleydi
Bir seymi oldu niye ters davranıyordun
+ evet olduda söylemenin zamanı yok
kiminle alakalı bare bunu söyle
+sevdiğim biriyle alakalıydı

sonra yine bununla ilgili sorular sordu bende +şuan aklıma gelen hiçbir cevabı sana söyleyemem +zamanı gelince anlatıcam dedim
ilerleyen konuşmalarda ona benim için özel biri olduğu imasında bulundum ama yanıt olarak dersaneden acilen çıktım yazdı (daha öncede böyle bi imada bulunmuştum o vakit arkadaşça karşıladı)
bunları yazarken konuşmalara bir göz attımda dün onu kıskandığımı anlamış olabilir

Herneyse, sorularım:
1Bu kızı kendime nasıl aşık edebilirim , beni daha fazla arkadaşı olarak görüyor
2Bu kıza nasıl ilgi göstermeliyim( internette 1 gün baya ilgilen konuş, 2 gün hiç birşey yazma gibisinden öneriler var)
3 Kızın üzerine pozitif düşmüyorum sıkmayayım diye, ufaktan onu sevdiğimi anlamasınımı sağlamalıyım? Nasıl yapmalıyım?
4Nasıl davranmalıyım?
5 Önerileriniz neler?
6Bu kıza nasıl sorular sormalıyım?
7Kız hakkında merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz ona göre yanıt yazmanız için

Buraya kadar okuduysanız gerçekte çok teşekkür ederimCevap verirseniz sevinirim

Üst Alt