Son Konu

Karşısında sınıftan bir kız

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben 15 yaşındayım iyi bir lisede hazırlık okuyorum , hazırlıkların en popüler ve bazılarının deyimiyle en cool çocuğuyum yani şuan istesem sınıf başkanı olurum falan , istesem sınıftaki bütün kızlarla teker teker çıkarım

üstteki yazıları hava atmak için değil sadece durum hakkında bilginiz olsun diye yazdım

ama ben bizim derslik dışındaki bi kıza kötü aşık oldum , kızla arada bakışıyoduk falan fakat belirlenmiş değilim yani sırası gelmişken okulda yatakhane var o kız da orda kalıyo şanseseri benim derslik arkadaşlarımla aynı odada kalıyor

acilen ;
1ben sınıfta fazla popülerim , afedersiniz sınıfa bk desem gülüyorlar kızlar beni fazla seviyor acaba bu o kızın kulağına gitmiş midir? ( bu fazla bir şey )

2kızlı facebooktan ekledim falan dinlediğimiz müzikler benzer , izlediğimiz filmler aynı , izlediğimiz diziler aynı yani birçok iki taraflı yönümüz var bu kız benim hakkımda benimdüşündüklerimi düşünüyor mudur acaba?

3kızla formspringde falan konuşuyoruz yan benim kim olduğumu bilmiyor resmi olarak muhabbet ediyoruz formspringde ve benden diğer kendisine yazılanlara çok usta cevaplar vermiş benimkine mükemmel cevaplar vermiş her cümlenin sonun : D işaretini koymuş , ben de birazcık kendimden çoook hafif bahsetmiştim benim kim olduğumu anlamış mıdır? arada soruyodu sen bizim sınıftan mısın falan diye

Not : Bu yazıyı yazarken space ve A tuşları bozuktu ve Metallica One son ses açıktı yani yazım hatası fazla olabilir eğer buraya dek okuduysanız artık bir mesaj yazarsınız çok teşekkür ederim

Not2 : daha fazla data istiyorsanız alta yazmanız yeterli 4deri devam edebilirim

Üst Alt