Son Konu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kısa Mesajları

Dünya kadınlar gününe özel derlediğimiz kısa mesajları sizlerle paylaşıyoruzSizlerde hayatınızdaki kadınların dünya kadınlar gününü bu kısa mesajlar ile kutlayabilirsinizKadınlar günü mesajları sizlerle

http:forumbilgilihocamcomforumimages8martdunyakadinlargunumesajlari5ad0cb130e550

Cumhuriyetimizin odak noktasında bulunan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde manâlı görevler başarmışlardır Kadınlar gününüz kutlu olsun

Bütün dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında ödev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim Kadınlar günün kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu OlsunSeni çok seviyorum

Milletin kaynağı, toplumsal hayatın temeli olan kadın ancak faziletli olursa görevini yerine getirebilirM Kemal Atatürk

Kadınlarımızın genel görev ve çalışmalarda paylarına düşen işlerden başka, en önemli, en uğurlu, en faziletli bir ödevleri de “iyi anne olmalarıdır M Kemal Atatürk

Dünyada hiç bir milletin kadını “Ben Anadolu Kadınından artı çalıştım Milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte Anadolu Kadını kadar emek verdim, diyemez! M Kemal Atatürk

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her hemencecik varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan kıymetli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, bütün dünyada, kadınların eşitlik, yeniden yapılanma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve birliktelik günü olarak kutlanmaktadır

Kadınlarımız eğer milletin hakiki anası edinmek istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha aydın ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar M Kemal Atatürk

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, serbest ve sevinç dolu bir hayat sürmelerini diliyorum

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygın Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve sevinç batmış bir gelecek diliyorum

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, yeniden yapılanma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür Kadınlarımızın bu manalı gününü samimi kutluyorum

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu OlsunSeni çok seviyorum *

Üst Alt