Son Konu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kısa Mesajları

Dünya kadınlar gününe özel derlediğimiz kısa mesajları sizlerle paylaşıyoruzSizlerde hayatınızdaki kadınların dünya kadınlar gününü bu kısa mesajlar ile kutlayabilirsinizKadınlar günü mesajları sizlerle

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, çağdaş ve çağdaş günlere gelmemizde kayda değer görevler başarmışlardır Kadınlar gününüz kutlu olsun

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında devir yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim Kadınlar günün kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu OlsunSeni fazla seviyorum

Milletin kaynağı, toplumsal hayatın temeli olan bayan oysa faziletli olursa görevini yerine getirebilirM Kemal Atatürk

Kadınlarımızın genel görev ve çalışmalarda paylarına düşen işlerden başka, en önemli, en hayırlı, en erdemli bir ödevleri de “iyi anne olmalarıdır M Kemal Atatürk

Dünyada hiç bir milletin kadını “Ben Anadolu Kadınından pozitif çalıştım Milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte Anadolu Kadını kadar emek verdim, diyemez! M Kemal Atatürk

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her hemen varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan kıymetli kadınlarımızın bu özel gününü içten gelen kutlarım

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, yeniden yapılanma ve daha huzurlu hayat özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır

Kadınlarımız eğer milletin reel anası almak istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha kültürlü ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar M Kemal Atatürk

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, denklik, serbest ve sevinç doymuş bir yaşam sürmelerini diliyorum

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sıhhat ve sevinç doymuş bir gelecek diliyorum

8 Mart, dünyada kadınların denklik, kalkınma ve daha huzurlu hayat özlemleri dile getirdikleri gündür Kadınlarımızın bu manalı gününü içten gelen kutluyorum

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu OlsunSeni fazla seviyorum *

Üst Alt