Son Konu

alacakaranlık şafak vakti kitap ozeti

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
alacakaranlık şafak vakti kitap ozeti

Serinin bana gore en guzel kitaplarından olan Şafak Vakti'nde olaylar hızla gelişiyor ve okuyucuyu surukluyor Okuduğum kitaptan kendim sizlerle birşeyler paylaşmak istiyorum

Bella yeni bir hayata başlamıştır Yeni bir okul, yeni bir cevre, yeni bir araba Edward'ın hediyesi olan bir Mercedes GuardianTabi birde bol limitli kredi kartları imagesalacakaranliksafakvaktikitapozeti5af44fe485388png

Bella ardına bakmadan cekip giden Jacop icin endişelenmektedir Hickimseye birşey soylememiş, haber bırakmamış sadece cekip gitmiş olan Jacop icin Kimse onun yerini bilmiyor bu konuda fikir yurutemiyordur

Duğun gunu gelip catmıştı Bella heyecanlı, belki biraz tereddutlu ama Edwarda olan aşkından emin Alice duğun icin Bellayı hazırlar, anne ve babasıda duğunde hazırdır Son anda cıkıp gelen surpriz konuk Jacop'ta duğunu kacırmaz

Heyecan dolu duğunun ardından Bella ve Edward balayı icin bir adaya giderler Bella burda hamile kalır ama bir terslik vardık Bebek gerekenden daha cabuk buyumekte ve Bellaya zarar vermektedir Hemen eve donen ciftin acı dolu gunlere başlar

Bella doğum yapacak, vampir olacak ve Volturilerle savaşacaktır Surukleyici, elinizden bırakamayacağınız bir kitap olacağına eminim

Üst Alt