Son Konu

Amacı NEY?LÜTFENBAKIN

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım lise 1 re gidiyorum bir sene sınıfta kaldım

Okula tekrardan basladim devam ediyorum 2 sıra arkadamda bi kız vardı çok güzeldi ilk başlarda hoşlanmıyordum sadece derslerimi felan düşünüyordum nede olsa ikinci senemdi bu arada bu bahsettiğim kızda iki senelik Daha Sonra yavaşça bu kızlan slm slm konuşmaya başladık benim özelliklerim tipim var ama çekingen olduğum için şuana kadar hiç bi kıza öneri etcek yiğitlik bulamadım bu kız la artık yavaş yavaş slm slm konuşurken bu kız her tenefüs beni yanında çağırırdı dolaşır gelirdik bahçede birkeresinde parfümün fazla güzel kokuyor diyip Kafasını omzuma soktu felan arkadaş görmüş diyor napıyordu lan o kız sana sonradan bu kız yine defalarca çağırıyor beni ben hiç gitmiyorum dediğim gibi ben saten birazcık utangacım bir keresinde daha çağırmıştı gittimSen spormu yapıyorsun dedi bi kasını sık kasına bakcam dedi tmm dedim sıktım oha felan dedi biz bunlan her tenefüs dolaşıyorduk bu bana daima biraz daha yaklaşıyordu bi arkadaşım OLM BU KIZ SANA YAVŞIYOR LAN ÇIKMA TEKLİFİ ET DEDİ HERKEZDEN BU SÖZÜ DUYUYORDUM AYRICA ŞUNUDA BELİRTİM KIZ HERKEZLEN MUATTAP OLAN KIZ DEĞIL SINIFTAKİ TEK BENLEN BUKADAR MUATTAP OLUYOR BAŞKA HİÇ BİR ERKEKLEN DEĞIL neyse bende tam cesaretimi topladım çıkma teklifi edicektimKİ bide ne görim bizim sınıftaki birincil kere benden diğer bir erkekle cana yakın oluyor aşkım diyor evlenelim diyor yanına oturuyor eşşekten düşmüşe döndüm Herşeyim kursağımda kaldı ne yapcağımı şaşırdım bütün ders üzüntüden ders felan çalışamaz oldum acilen ise bunları yazma gereği duydum şimdi bu kız benden hoşlanıyormu yada hoşlanıyormuydu ben napalirim yahut beni kıskandırmak içinmi yapıyor bu sorularıma yanıt verirseniz çok severim umarım takviye edersiniz lütfen yardım edin buseferde ben bağlandım kıza

Yani ne bu daha 2 gün önce ben olmayınca beni soran arkadaşlarıma hertenefüs beni çağıran bana bakan benim yanımda oturmak isteyen kız böle oldu ne geçti aradan

Üst Alt