Son Konu

Apartman Yonetimi Toplantı Tutanağı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Apartman Yonetimi Toplantı Tutanağı Orneği

Apartman Yonetimi Toplantı Tutanağı

TARİHLİ APARTMANI KAT MALİKLERİ
GENEL KURUL TUTANAĞI

KAT MALİKLERİ KURULU TOPLANTISI
TARİHLİ GENEL KURUL KARARI:
Kat Maliklerinin katılımıyla 21 numaralı dairede acılan Kat Malikleri Kurulu Toplantısında aşağıdaki gundem maddeleri goruşulerek aşağıdaki şekilde karar verilmiştir
GUNDEM:

Yoklama , acılış ve an başkanlık heyetinin secimi,
Yıllık faaliyet raporu, bilanco ve gelirgider hesaplarının goruşulmesi,
Denetci raporunun okunup goruşulmesi,
Yonetim kurulu uyelerinin ve denetcinin ayrı ayrı durumlarının goruşulmesi,
Yeni donemde gorev alacak yonetim kurulu uyelerinin ve denetcinin secimi,
20191 yılı işletme projesinin goruşup oylanması ve avans aidatların tespiti
Dilek ve temenniler,
Kapanış
KARARLAR:
1)Kat malikleri kurulu , yoklama yapıldı ve gerekli ekseriyetin hazır bulunduğu tespit edilerek gundemin goruşulmesi icim Toplantı Divan başkanlığına Hatice ŞAHİN ,katipliğe Hulya BAŞ tum maliklerin kabul oy birliği ile secildi
2) Yonetimin Yıllık Faaliyet raporu incelenip gelir ve giderler kabul edip ibra edildi
3)Denetici raporu okunup kabul edilip ibra edildi
4) Mevcut yoneticiye genel kurul toplantısına bile katılmaya gelmediğinden ve hesapları duzgun tutmadığından daire malikleriyle kiracılar arasındaki yatırım ve aidat dokumlerini vermediğinden dolayı hizmet kusurları alanen denetim kurulu tarafından tespit edilmiştir Bu nedenle mevcut yoneticinin apartmanımızla ilgisizliği (noter tasdiksiz işletme defteri ) ile kendisine genelikle ulaşılamaması nedeniyle yeni profesyonel yonetici secilmesine karar verildi Deneticinin kat malikleri arasından secilmesine karar verildi
5) Divan Başkanı tarafından yonetici adayı olarak profesyonel bilgi birikimi bulunan A Burcin OZENSEL onerildi Denetici olarak Hatice ŞAHİN ve yardımcılığına Hulya BAŞ onerildi Konu oylamaya sunuldu Yonetici A Burcin OZENSELin ve denetici Hatice ŞAHİN ve yardımcılığına Hulya BAŞ olarak secilmesine oy birliği ile karar verildi
Yonetici ABurcin OZENSEL ve veya denetici Hatice ŞAHİN binaya ait tum bankacılık işlemlerini yapmaya ve tum resmi ve ozel kurumlarda binayı munferiden veya ayrı ayrı temsil etmesine oy birliği ile karar verilmiştir A Burcin OZENSELe apartmanın avans aidat ve yatırım aylık odemelerinden doğan alacakları hususunda toplam 500TL borcu gecen maliklerin avukat kanalıyla icra takibi yapılması husun da bir avukat ta Şahin Apartmanı adına vekalet vermesi hususunda yetki verilmiştir
Yonetici A Burcin OZENSEL e KDV haric aylık 1050TL (BinelliTL) Yonetim huzur hakkı odenmesine karar verildi Deneticiye bir ucret odenmesine gerek olmadığına oy birliğiyle karar verildi
6) 1 Ağustos 2019 31 Temmuz 2019 donemi avans aidatlarının yapılan işletme projesinin oy birliği ile kabul edilmesiyle bağımsız bolum başına 70TLAy toplantısında karar verilmiştir
7)A Dilek ve temennilere gelindi apartmanımızın elektrik, su ve bina gorevlilerinin ucretlerinin Akbank ta acılacak yonetim hesabından otomatik odeme talimatlarıyla duzenli olarak yapılması hususlar oy birliği ile karar verildi
B Apartman gorevlisi yoneticinin uygun bulacağı en az haftada iki gunde binayı temizleyecek ve yıkayacaktır Kat maliklerinin gunluk servis ve coplerini alacaktır Apartman gorevlisi binaya ait tum işleri yoneticinin talimatına uygun olarak yapmakla mukelleftir
Kararlar oy birliği ile imza altına alınarak toplantı kapatıldı

Genel Kurul Divan Başkanı Yazman Uye

Alıntı

Üst Alt