Son Konu

Aşk Acısı Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aşk Acısı Mesajları

Kısa Aşk Acısı Sozleri

Aşk Acısı Cekerek Anlayacağım yalan Sevgileri Aşk Acısı cekerek Anlayacağım Kendimi teselli etmeyi

Sen Sadece Bir Yalanmışsın hayatımda Sen Sadece boş zamanmışsın omrumde Sen Sadece Acıymışsın Kalbimde!

Bugun herşey iyi derken birden bitirdin hayatımı eskisi gibi bugun yaşamak isterken aldın bendeki kalbi geri aşk acısı cekiyorum ya oldur beni ya sustur bu aşk acısı ceken genci

Ben Hikaye Olmak istemem Bu hayatın Sonunda, Aşk Acısıyla Bırakma Beni Yolun ortasında, Kazaya Kurban Bırakma Beni Bu Acıyla Bekliyorum Seni

Ne Diş Ağrısı Ne Dil yarası Etkili olmamıştı hayatımda Bana Bıraktığın Aşk Acısı kadar, Sebepsiz Değil Ağladığımda Gozyaşlarım Adını yazıyor kurumuş toprağa

Bugun iLk Defa Sensizliği Duşunuyorum hayatımda her Sensizlik Aklıma Gelince kalbim Ağlıyor Gozlerimle Anlatıyorum kalbimdeki Acıyı, Gozyaşlarımla yazıyorum Adını

Sen Hayatıma Işık Değil Sadece hayatıma Golge Olsun Beni hep Bir Adım geriye Attın Aşk Acısıylada Bunu Gosterdin

Zaten bitmiş hayatıma acıda ekledin sonunda, seninle yaşamaya alışırken beni bıraktın bir başıma, sen mutlu olurken ben yok olucağım bu acıyla

Nereye kacmak istiyorsan git fakat etrafımda Dolaşma, Donup Dolaşacağın yer Yine Benim Gozlerimin onu Olucak Bu Aşk Acısı bende Kalıcı Olmucak

İsyanım Acıya Değil isyanım Kalbime Değil isyanım Aşk Acısı cektiren Vefasıza lanet Olsun Sana!!!

Hayatımın En Guzel Gunlerini Sana Verdim Senin icin ben hayata reset cektim, şimdi sensizlik sardı bedenimi ağlıyorum geceleri aşk acısı cekilmiyor don geri atma beni karanlığa

Sensizlik Olucaksa hayatımda, tek Kurşunla Son ver hayatıma, Sensiz hayaller Kuramam Artık Bu Dunyada Vur Beni Aşk Acısı yaşattırma Bana

Gezdiğimiz Yollar Oturduğumuz Parklar gelir aklıma, gezdiğimiz yerlerde canlanır anılarım ağlarım sessizce o anda, kalbim atmak istemez o an aşk acısı başlar anılarımızla

Ne Aşktı Bizimkisi, parmakla gosterirlerde birbirimize olan sevgisini, şimdi yoksun artık kimse bilmiyor hayattaki yerimizi, aşk acısı cekiyoruz belkide cekiyorum ama yinede senin aşkının acısıyla yaşıyorum sensiz değilim

Son mesajınla bitirdin ya beni canın sağolsun diyorum, aşk acısıyla ağlattırdın ya beni yazıklar olsun diyorum!!!

Senin icin Olmeye hazırdım, senin icin butun zorluklara hazırdım fakat sen ne yaptın beni bir anda hayatımdan ettin lanet ediyorum sana ve aşkına bıraktın beni aşk acısıyla

Üst Alt