Son Konu

Aşk'ımın İLacını Arıyorum :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sa Arkadaşlar ilk kez Benim böyLe bi sorunum var İnş bana tezgâhtar oLursunuz

Ben Lise 1 Yeni gectim ve 1 aydır bi kızı takip ediordum sonunda ona acılma gereği duydum ve gecen cuma tanıstık benim ark servisinde bi kız arkdaşı varmıs kardeşi gibi gördüqü nyse işte ona destek etmesini söyledim bana nyse işte cuma günü konustuk ettik senden hoşlanıorum şayet arkadaşın bahsetmiştir dedim olumlu ya da negatif cevabını bekliorum dedim ve mesaj attı o gün bana konustuk etti dost kalalım dedi nyse 1 hafta gecti aramız şu anda cok arkadaşça okulda utanıo cekinio pozitif yanıma gelemior
ama kızın cıktıgı var ve cıktıgı insan soquk dwranıor o birey ona ve bana söyLedi bende onu avuntu ediyorum aralıksız ve gecenlerde bundan sonradan seninle konusmucam ne arkadaşlarım ne senle dedim ve bana sakın böyle bişey yapma dedi bi tek sen beni anlıorsun sende gidersen ben naparım dedi bana ihtiyac mı duyuor anlamıorum ve daha önce cıktıgı insan onunla oynamıs suanda cıktıgı insan'dan ayrılmak istemio cünkü oynadı die düşüncek die endişelenior bilmiorum ama ben cok seviorum kesintisiz konusuorum onun elleri baskasının ellerine değiyor bu bana cok koyuyıor ne yapmam lazım destek edin arkadaşlar cok seviorum

Üst Alt