Son Konu

Ayrılık Mesajları 2011

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ayrılık sozleri

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her cileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadımartık anlıyorum hasretten, gozyaşından başka bir şey vermemişsin bana

Yureğine sevda eken, ayrılık bicermi,seven sevilenden kolayca vazgecermi, sen beni sevme gulum,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

Dun gokyuzune bir avuc yıldız fırlattım Karanlığında aydınlığım olsun diye Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden donesin diye Vazgecilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mukemmelliğinle donat

Sen benim icimde acan bir guldunSonmek bilmeyen alevlenen icimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde Cunku sen benim icimden sokup bir turlu atamadığımsın YAR

Bir ses beklemek senden Soluk beklemek Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım Hic bu kadar uzun susmadın sevdiğim Hic bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gozlerimi goturmeden yanında!

Yalnızca cocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder Eğer bir gun beni terk edersen; cocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem

Kotu diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydıseni cok seviyorum

Ben sensiz gecen gunlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin Ama şunu unutmaki birtanem; birgun sen de SEVECEKSİN !!!

Bak yine soldu guneş yine akşam oluyor omrumun kadehine sensiz birgun doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni cok seviyorum

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gozler dalıp giderken, yaralı bir serceye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu

Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun gorme ağladığımı Başlayan duşu şafakla birlikte dağıtır ansızın her gun batımı

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kul oldun, sen kibritin hic yanmayan ucudan birinin hayatından gecmiş oldun !!!

Olmek dunyada unutulup gitmekmiş, olmek bir kefen giymekmiş, olmek o soğuk o korkunc ve o kara toprağa girmekmiş yok be aşkım asıl olmek sensizlikmiş

Üst Alt