Son Konu

Ayrılıyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar öncelikle bu konuda küçücük şeyler için konu açmam Anca soru büyük ve üstelik size danışayım dedim

7 aylık bir ilişkim var Ben 17 yaşındayım, o 16 yaşında Fazla kıskanç bir kız Arada tartışmalarımız oluyor ve çoğunun sebebi kıskançlık

Dün gerçekleşti her şey Hoşlanmadığı bir kız vardı sınıfımızda Benim onunla konuşmamı istemiyordu Fakat anlamıyor ancak o kızın sadece benim arkadaşım olabileceğini Her Zaman kendine karşısında korkutma olarak görüyordu Dün bizim sınıfa geldi Geldiği sırada ben o hoşlanmadığı kızla konuşuyordum Konu da yazılıydı Şimdi ben bu kızla yazılı hakkında konuştuğum için sınıftan çıkınca bana Yaşadığımız her şey yalandı ve bittidiye bir mesaj atmaz mı? Çılgına döndüm Önemli değildir falan diye düşündüm Ama gayet ciddiydi Öğle arasında okuldan ayrılıyordu Yakaladım onu Konuşmaya çalıştım Azıcık yumuşar gibi oldu ama gitti İşi vardı anlamıştım Neyse okuldan sonra dersaneye gidecektik O da geliyordu Birlikte servise bindik O arkadaşının yanına, ben tek oturuyordum Yumuşatmaya çalıştım lakin hala bana karşı fazla soğuktu Servisten indik ve dersaneye kadar biraz yürüdük Ben onunla hala konuşmaya çalışıyorum Her yolu deniyorum Azıcık yumuşar gibi oldu yine Ama ona dokunmama hala izin vermiyordu Anladım oysa benimle barışmayacak, son sözlerimi söyleyip ayrıldım oradan gözyaşları içinde O da ağlıyordu Dersanenin başlamasına takriben bir buçuk saat vardı Ben dolanıyordum ortalıkla yürüyordum yalnızca düşünerek aniden telefonum titredi ve ondan mesaj geldi İşte o lahza yüzüm güldü Barıştık Dersane bitti serviste falan her şey gayet güzeldi Ast yanaydık elini tutuyordum, yanağını okşuyordum O da mutluydu Barışmıştık Ama bana söylediği bir şey vardı Ben aşkımdedikçe seni seviyorumdedikçe eskisi gibi olmamı umma diyordu Dünü atlattık ama bu sabahleyin Dün çok kötüydüm Barışmamız bir hataydı Özür dilerimdiye bir mesaj atmış Bitirecek gibi gözüküyor

Ben Biz'i bitirmesini istemiyorum Bizim hayallerimiz vardı İlklerimizi yaşadık beraber Çok seviyorduk Ben terketmek istemiyorum Ondan ayrı yaşayamam Evet onu unutamam Her şey unutulur diyeceksiniz ama unutamam ben onu Yapamam onsuz Çok bağlanmıştım ona Kalbime yerleşmişti her şeyi kenara iterek Ve o şu anda kalbimi sökerek gitmek istiyor Buna izin veremem O da beni seviyor Biliyorum Fakat yeniden mutsuz elde etmek istemiyorum yeniden gözyaşı dökmek istemiyorum senin yüzünden diyor Ve barışırsak yeniden yaşanacak bunlar eminimdiyor

Bir yazılı sorusunu konuşmak nelere sebep oldu Allah aşkına inanamıyorum Yardımlarınıza ihtiyacım var Uzun oldu fakat aslında ihtiyacım var söyleyeceklerinize Onu teslim etmek istemiyorum

Üst Alt