Son Konu

1 yıldır görüşmediğim birey.. Takıntı yaptım, unutamıyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar Sözü kısa kesmek adına şöyle diyeyim benim bir sevgilim vardı yaklaşık 1 sene önce buluştuk bundan fakat ben onunla beraberken yarı takıntı yaptığım için onunla berabermişim gibi onu güya gerçekte sevmiyormuşum gibi bir hissim vardı böylece hiç görüşmedim o günden sonradan ama her gün ağız dalaşı ediyorduk konuşuyorduk Sonunda kız bu durumdan bıktı bundan böyle beni en ince ayrıntısına kadar bıraktı ve her yerden engelledi hiçbir şekilde ulaşamıyorum bu zaman kapsamında onu aldattığımdan şüphelendi ve ben aldatmadım fakat kendime yakışık almaz bir sürü hareketlerde bulundum hakaret vs Kızla hergün konuşmaya böylece alışmışım fakat bir anda gidince fazla özledim güya geri bulup mesaj attım sırf açgözlülük için konuştuğumu söyledi ve engelledi hemen şimdi fake bir hesaptan konuşmak istedim sözde onun bir sözcüğüne yoksul gibiyim, measj attım tekrar engelledi
Kızla bitmiş çıksam yine bir gün ayrılmak isteyeceğim biliyorum lakin niçin aralıksız konuşmak kesintisiz onu elde etmeye hedeflemek için şahane bir arzu duyuyorum anlamadım Sözde o kıza fazla ihtiyacım var ve benle konuşunca bütün moralim düzelicek herşey hoş olucak Lakin bunun yanlış ve doğruluğu aralarında gidip gele gele 1 sene geçti Bu da bana fazla derin bir acı veriyor çünkü kız benle katiyyen konuşmuyor her yerden engelliyim fakat hatırından çıkmak hiç hatırlamamak istiyorum Ne öğüt edersiniz

Üst Alt