Son Konu

Babalar Gunu İcin Hikayeler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Babalar Gunu yazıları
Babalar gunune ozel hikayeler
Babalar Gunu İcin Hikayeler

0 yaşında
Baba : Ne kadar da guzel Şimdi bu kucucuk şey benim kızım mı? Gozleri de bana ne kadar cok benziyor
Kızı : Bu gozlerini benden hic ayırmayan adam babam olsa gerek

5 yaşında
Baba : Prensesim benim, guzel kızım Soyle bakalım baban sana ne alsın?
Kızı : En cok babamı seviyorum Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin

10 yaşında
Baba : Gittikce yaramaz oluyor, kime cekti bu kız?
Kızı : Ben babama aşığım Buyuyunce babam gibi erkekle evleneceğim Babam bu ay harclığımı arttırır mı?

15 yaşında
Baba : Ne kadar da cabuk buyudu Eve de gittikce gec kalmaya başladı, bu gidişle başına kotu bir şey gelecek Sanırım daha sert konuşmalıyım
Kızı : Babam yuzunden arkadaşlarımla istediğim kadar vakit geciremiyorum Bana baskı uygulamasından nefret ediyorum Ne zaman ozgur olacağım?

20 yaşında
Baba : Artık sozumu dinlemiyor Benden giderek uzaklaşıyor Kendi parasını da kazanmaya başladı ya, bana ihtiyacı kalmadı tabii Uzun zamandır tatlı biriki laf gecmedi aramızda zaten Evi de surekli erkekler arıyor Galiba kızım elden gidiyor
Kızı : Her dediğime alınıyor, beni bir turlu anlamıyor Hele gecen gun giydiğim mini eteğe karışmasına ne demeli? Evden ayrılıp, kendi hayatımı kurmalıyım Cocuk muamelesi gormekten bıktım artık!

25 yaşında
Baba : Bir gun bunun olacağını biliyordum İşte evleniyor Zaten aramız eskisi gibi değildi Şimdi bir de kocası var Prensesim beni terkediyor
Kızı : Boyle bir gunde bile o mutsuz ifadeyi takınmasının ne luzumu var ki? Biliyorum, onu bir turlu icine sindiremedi Bu yuzden yapıyor Kendi hayalindeki damat değil ya! Sanki birlikte yaşayacak olan o

30 yaşında
Baba : Cok az goruşuyoruz Daha sık biraraya gelsek ne iyi olur Hem torunlarımı da ozluyorum Kendi arkadaş cevrelerinden fırsat bulup da bize gelemiyorlar ki
Kızı : Babamları da cok ihmal ediyorum galiba Yine telefonda cok uzgun geldi sesi Haftasonu onlara supriz yapmak en iyisi

40 yaşında
Baba : Kızım, benim entellektuel duzeyimi yeterli bulmuyor Ona gore cağın gerisinde duşunuyormuşum Oysa kucukken derslerine hep ben yardım ederdim Anlayamadığı butun problemleri bana sorardı Şimdi beni beğenmiyor Bir daha onunla asla politik tartışmalara girmeyeceğim
Kızı : Babam giderek daha da cocuk gibi davranıyor Surekli bir şeylerden yakınıyor Gerci son zamanlarda sağlığı da iyi değil ama Ya ona bir şey olursa? Zaten hicbir zaman dilediği gibi bir evlat da olamadım

45 yaşında
Baba : Kızımın mutlu bir yuvası olması ne guzel Gozum arkada gitmeyeceğim Her şeyi kendi başardı Onunla gurur duyuyorum
Kızı : Babam icin cok endişeleniyorum Onu kaybetmeye hazır değilim İlaclarını da hep ihmal ediyor zaten Allah'ım onu benden alma!

50 yaşında
Baba : Dunyada mutlu kal kızım !
Kızı : Seni cok ozleyeceğim ve arayacağım babacığım Şimdi ben kime danışacağım, kim yardım edecek bana? Ne olur gittiğin yerde cok mutlu ol Ve hep yanımda olduğunu hissettir, ne bileyim ben, arada sırada işaretler yolla mesela Ah babacığım! Sensiz nasıl yaşayacağım?

55 yaşında
Kadın : gideli, seni daha iyi anlıyorum babacığım Keşke seni hic uzmeseydim demeyeceğim, cunku keşkelerin hicbir şeyi değiştiremeyeceğini biliyorum Yine de beni duyuyorsan, lutfen seni uzduğum her gun icin cok ama cok pişman olduğumu bil olur mu? Binlerce gozuyle, boşluktaki adam uzanır, duşsel bir incelikten onu kendi gecesine alır

Seni cok ozluyorum, dertleşeceğim, danışacağım kimsem kalmadı baba Seni kaybettikten birkac ay sonra bir oğlum oldu Sana olan sevgimi oğluma verdim Onda seni yaşıyorum, rahat uyu babacığım

Kızın

Üst Alt