Son Konu

BBana aşık mı?/B

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bizim okulda beni dost olarak mı yoksa ayrı türlü mü görüyor, çözmeye çalıştığım bir erkek var Ben size olayı anlatayım
İki gün önce her zamanki gibi onla okul çıkışı karşılaşmak istediğimi söyledim, o da fazla istediğini lakin yanında parası olmadığını, istersem yarın görüşebileceğimizi söyledi Ben de bitmiş dedim Neyse değişik gün oldu, biz öğle tatilindeydik, daha okuldan çıkmamıştık yani, benim sinirlerim bir şeye çok bozuldu O sırada da o dediğim çocuk yanımdan geçerken beni durdurmaya çalıştı, ben de bir lahza tersleyip ''Ya daha sonra konuşalım sinirlerim bozuk'' diyerek yanından ayrıldım, yüzüne bile bakmadan O da hiç yanımdan gelmedi yürümeye devam etti Sonraki kalan iki derste de ne oldu bitti diye sormadı, gelmedi yanıma Neyse çıkışta, artık servise binecekken onu gördüm Yanında bir kız vardı Mesaj attım ''gitmiyoruz sanırım'' diye O da hemen ''Kötüydün ama'' diyerek yanıt verdi 'Ne alakası var kötü olmamla?' dedim, ''bir fazla'' dedi ''Kendi kendine karar verdin, benim adıma düşündün'' dedim (Bu sırada servisteyim artık gidiyorum) Bana ''İndim servisten, nerdesin?'' diye mesaj attı Ben de ''Daha önce düşünecektin'' dedim ''Harika'' dedi ve sonradan akşam 9a değin falan mesajlaşmadık Daha Sonra ben dayanamadım ve mesaj attım:
''Ben sana fazla kızıyorum Kötüyüm dedim de hiç sormak aklına gelmedi mi? Kendi başına buluşmamaya karar vermişsin Sen aynı durumda olsaydın ben benzer şeyi yapmazdım işte Bugün seni o kadar bıraktığım için özür dilerim hiç yapmayacağım şeyleri yaptırıyorsun bana Ama sana hala da yaptığın şey için kızgınım'' diye
Sabah yanıt geldi;
''Özür dilerim Kötü bir arkadaş olduğum için Fena bir zamanına geldim, kötü bir zamanımda Kendimi uyandırmaya çalışırken kim gerçekten daha kötü, farkedemedim '' diye Cevap vermedim ben
Nedir bu koşul ya biriniz nolur bir şey yazsın bir fikir versin kafayı yiyeceğim artık

Üst Alt