Son Konu

ben bir eziğim ...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar ne dek asap olsamda eski arkadaşlarıma anlatamıyorum herkezden utanıyorum bu yüzden size hikayemi kâğıda dökmek istedim bana lütfen bi önerge sunun ben artık bilmiyorum uzun bir yazı olabilir okuyanlara şimdiden fazla teşekürler genel olarak aşk yüzünden oldu lütfen okuyun ama istemzsenizde anlarım sonuçta eziğim

ben eski şehrimde sakin hayatımı süren eylenceli biriydim o zamanlar bilmiyordum böyle şeyleri eski arkadaşlarım çok iyiydi takılıyorduk kesintisiz kızları takmadan konuşabiliyordum keza kareteyede gidiyordum orada şuan merhaba diyecek cesaretim olmayan kişilerle konuşuyordum arkadaşalrımın hepsi mükemmeldi hiçbir süre tartışma etmezlerdi kimseyi ezmezlerdi her neyse ana olay başka bir şehire taşınmamla başladı bağlı ben bilgisayarımla oynayan online oyun takılan asosyal birisiyim furbol basketbol hiçbirine yeteneğim değil birincil gittiğim yerde birincil gün çok birşey geçmemeişti sıra arkadaşımla tanışmıştım babam müdürle arkadaştı bu yüzden pek yanlız hissetmiyordum arkadaki tarafımda iki tane çocuk duruyordu konuşmaları çok hoşuma gitmişti oyun oynamıyorlardı ama benim kafamda insanlardı her neyse bunları izleye izleye bir zaman daha sonra bunlarla dost oldum artık kankaydık 5 karakter grubumuz vardı en kısası bendim zirve takıntım vardır birazcık bütün arkadaşlarımla fazla iyidik lakin bir gün bir çocuk gelip kafama vurdu bende hiç birşey diyemedim korkuyordum arkadaşlarıma enden birşey yapmaıdk diyince 8 tane abisi var diyip kimse ona karışamıyor diyordu ayrıca sınıfta 2 tane diye çocuk vardı biri şişman biride uzundu kabadayı tiplerindeydiler 8 abisi olan çocuk benim kalıplarımdaydı kareteye gitmemden 2 yıl geçmişti ben ona hiçbirşey yapamamıştım gelip her gün kafama vuruyordu dalga geçiyorlardı sınıfta her neyse ben 5 kişilik arkadaşlarımla bir gün bedene çıkmıştım top oynuyorlardı bende hiç bilmiyordum ama yinede oynadım çok hayret etmiştim arkadaşlarım benle dalga geçmiyordu oynuyordum okulun sonlarına içten sınıftan bir çocukla külhanbeyi tipindeki oyun oynadığını gördüm oyunda benzer oyuna denk geldik ve pcden konuşmaya başladık okulda yüzüme bile bakmıyordu ama bilgisayarda konuşuyorduk bir gün gelip bana kaç levelsin diye sordu bende yanıt vermiştim bundan böyle okulda kilolu ve uzun bir arkadaşlarım daha vardı artık kimse bana karışmıyordu herkezle arkadaştım lakin ne yazıkkı bir vakit sonradan babam yine okul değiştirmeye karar verdi fiziki sıkıntılar yüzünden yok yaşadığımız yer kötü olduğu için ailemizin şirketi felan var yani o durumdan yok herneyse yeni okuluma gittiğim süre birincil gün tekrar geçen dönemki gibi kimse bana bakmıcak diyordum fakat birincil dersten daha sonra tenefüs ziliyle bir baktım herkez çevreme toplandı hoşşşgelldinn felan diyolardı şakalaşıyoduk az daha bütün mektep beni tanıyordu yeni çocuk diyorlardı ben hayret kalmıştım bana birisi top oynamayı biliyormusun diye sormuştu bende bilmiyordum ahhh ben o kafamaki o çocukla neler yaşadık ne olurdu yani bilseydim bi topun peşinden koşmayı her neyse sınıfa birincil gün yanımdaki çocuk tekrar benim gibi ezik biriydi ast birincil gün benim kimle takıldığıma tabi bana öğretmenleri felan anlatıyodu boyum kısa olmasına rağmen benden daha kısalar bile vardı bu beni çok mutlu ediyordu sıramda otururken bana kıraker verdiklerinde bana büyük ona minik veriyolardı senin boyun uzun diyolardı aslında birincil defa uzun olmanın keyfini yaşamıştım dünyalar benim olmuştu o an bir iki gün sonra yanımdaki çocuğun kafasına felan vuruyorlardı benimde yan geçen dönem yaşadıkalrımdan sonra özgüvenim 0 o çocukla takılmaya devam ettim bir gün başka bir çocukla daha tanıştım oysa ahh o çocukla tanışmasaydım keşke kafama taş yağsaymışta konuşmasaymışım her neyse başladım birisi gibi geliyordu benden azıcık uzun olduğu için çevresi geniş biri sandım herkez bununla konuşuyordu (ezik olan herkez) her neyse oda oyun oynuyordu konuşmaya başladık okulun ortalarına doğru yeni çocuklarla felan tanıştım sonradan bir süre sonradan uzun boylu az daha omzuna geliyordum benim kafama birden vurdu bende dalgasına aldım çok üzülüyordum her gün kafama vuruyordu paramı alıyordu bana vurup vurup duruyordu ve arkadaşımada vuruyordu herkez benimde o vakit zekam değil takılmaya devam ettim bir vakit sonra bu çocukla bozuşmaya başladık saçma sapan birisi oldu hiç ilk tanıştığım çocuk deildi fena sözler küfürler salakça şeyler sonra 2 arkadaşımla buna kızdık felan küstük ve halada konuşmayız yani her neyse küstükten daha sonra zaten okulun sonlarına doğruydu kafama vurmaya devam ediyorlardı herkez bana kötü davranıyordu bütün arkadaşlarım ezikti benim telefonumu elimden alıp oynuyorlardı vuruyorlardı ve ben hiç takmayıp eve gelince bilgisayarıma geçiyordum eski arkadaşlarımla aram çok iyidi hala eski şehrime gidip geliyordum orada hala çevrem duruyordu lakin onlarda bana birşey olduğunu hissettiler gibi onlarda beni ezik gibi görmeye başladı sonra düzeldik her neyse okulum bittikten daha sonra 1 aylığına eski şehrimde kaldım evimizin önü siteydi okulumun yarısı burdaydı hiç dışarı çıkmıyordum bazen havuza gidip geliyordum ve mektep başladı tekrar kafama vuran uzun boylu çocukla benzer sınıftaydık bu sefer başka çocuklarda vardı ilk geldiğimde o boylu boslu çocuk gibi birisinin yanına oturdum lakin o çocuk arkamdaydı kafama vurup duruyordu yanından kalktım bana seslendi gel yanıma bende kafama vuruyor dedim çocuğun kafasına dövme lan dedi ama kanka oldukları için takmadı heralde neyse sonra oda bana kötü davranmaya başladı bir vakit daha sonra benzer oldu bi gün çokkk uzun boylu birisiyle tanıştım benim oynadığım oyunları oynuyordu bende geçen yıl fazla takılmadığım sarışın bi arkadaşımla takılıyordum bu çok boylu boslu çocukla takılmaya başladık daha sonra yanındaki arkadaşıylada tanıştım oda uzundu beni dövücek diye düşündüm ama mükemmel birisiydi her gün arkadaşlarımla taklıyodum geçen seneden kalma sarışın çocuklada nadiren geziniyorudum ikisiylede geziniyoduk bende en iyisi sarışın çocuğuda aramızda tutıyım deidm fakat ahh keşke o vakit kendimi dövseydim biri beni dövseydide düşünmeseydim sarışın çocuk hiçbirşey anlamıyordu lakin takılıyordu çoğunlukla tkaılıyorduk koşup birbirlerine vuruyorlardı bende oturup onları izliyordum genelde bana fazla çocuksu geliyordu sarışın arkadaşımd aonlar gibi oldu ve az kalsın bundan böyle konuşamıcak ışık halkası geldik herneyse bir gün bir yere gidiyorduk koşarken birisine çarptım kafamı yukarı kaldırdığımda sınıfımdan bir kız benden uzundu fakat fazla güzeldi yüzü kıpkırmızı olmuştu bende pardon dedim devam ettim normalde belkide birisi kızardı birşey yapardı fakat yok bende bunu garipsemiştim bir kaç gün sonra bu kız sürekli bana bakmaya başladı nereye gidersem bana bakıyordu beni kesiyordu bende sarışın arkadaşıma söylemiştim oda doğrusu sana bakıyor felan diyordu bende bir gün bunla facebooktan konuştum daha sonra faceden mesajlaşmaya başladık kesintisiz konuşuyorduk faceden konuşuyorudk fakat okula hiç tanımıyormuş gibiydik bir gün bu kızın benim çok boylu boslu arkadaşımın eski sevgilisi olduğunu öğrendim ve aslında hiç konuşmadım bir süre sonradan beni kesiyordu lakin konuşmuyorduk beni geçen sene sürekli döven çocukla el ele tutuştular bir gün o gün çökmüştüm kendimden korku ediyordum kendimi öldürmek istiyordum aralıksız kendi kendime tipimle alay ediyordum hayattan soğumuştum artık kendimi sevmiyordum özgüvenim kalmamıştı artık nerdeyse her gün ele ele tutuşuyorlardı bende onlara bakmakla yetiniyordum sadece bir gün facebooktan mesaj attım aynı eskisi gibi konuşuyordu sanırım beni kankası gibi görüyordu ast farketmemiştim o vakit konuşmaya devam ettik aradan baya bir vakit geçti hala hiçbirşey yoktu nerden geldi bu his bilmiyorum lakin kendimi yanlız hissediyordum arkadaşlarımla konuşuyordum lakin onlar birbirine vurup koştuklarında sadece izliyordum onlar saçma şeyler yaparken izliyorudm fakat kendimi ezik gibi hissediyordum o benim çevremdeyken kendimi rahatsız hissediyordum o kızın konuştukları fazla nitelikli ırk kendime defalarca ya birisine söylediyse onun ismini kirletiyorum ben bir eziğim ona layik değilim diyip duruyordum kendimden nefret ediyordum bir gün aleyhinde komşumla konuştuk anlattım dertlerimi sen benle takılsana dedi tabi sınıftaydı bende tamam dedim meyersem karşı komşumuz kaliteli insanmış onla takılmaya başladığım an o boylu boslu bana vurna çocuk bana karışmamaya başladı sözde arkadaş olmk istiyormuş gibiydi bir süre sonra o kızın birisiyle çıktığını öğrendim başkasıyla çıkmaya başlamışlar nerdeyse hiç konuşmuyorduk kendimi hiç sevmiyordum lanet ediyordum kendimi allahtan destek istiyordum ve şuandada benzer sınıftayız arkadaşlarım abes boş koşup birşeyler yapıyorlar bende onları izliyorum yanlızım benle oturup konuşuyorlar fakat başlıca tartışma ettikleri için yalnızca izliyorum sarışın arkadaşım onlarla takılmaya başladı beni bırakıp benle konuşuyor ama oda onlarla gidip koşuyor birşeyler yapıyor aleyhinde komşumuzla takılıyoruz fakat oda güya beni istemiyor gibi ezik olduğum için benzeri okulların bitmesine 2 ay kaldı bir daha belkide bu kişileri görmücem lakin ben gerçekte çok aptal gibi hissediyorum ne yapmalıyım ben bundan böyle hayattan soğudum adeta okulda aptal gibi arkadaşalarımı izliyip eve gelince eski şehrimdkei arkadaşlarımla takılıyorum internetten ben bütün bir eziğim özgüvenim 0 futbol basketbol bilmiyorum dışarı çıkıp birisiyle takılamam ben eziğim herkez futbol oynuyor destek edin arkadaşlar lütfen

Üst Alt