Son Konu

Bir Bitişin Huzunlu Aşk Hikayesi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Huzunlu Aşk Hikayesi
Huzunlu Bir Aşk Hikayesi

Bir Bitişin Hikayesi
Sevgi Aşk Hikayeleri
Tam tamına 17,5 yaşındaydım o gun Butun eğitim hayatımı adadığım ve sonunda başardığım universitemin bahcesinde onunla konuşup bir ilişkinin temellerini atmak uzereyken kucuk bir cocuktum Gunu birlik ilişkilerde, gecici flortlerden hoşlanmadığımı belirtecek kadarda buyuk Universite hayatinin başlangıcı bu muhteşem birlikteliğinde başlangıcı oldu Gunler buyuk bir hızla geciyor ve her gecen gun aşkımızda ayni hızla buyuyordu
Once toplumdan, sonra da okulumuzdan soyutladık kendimizi Her anımızı baş başa gecirmekten, İstanbulun keşfedilmemiş yerlerin gezmekten buyuk keyif alıyorduk Onun dinine cok bağlı olması, benim bugune kadar bilmediğim gormediğim şeyleri yapıyor olması hoşuma gidiyor, ben de her gun yeni şeyler oğreniyordum
Bu aşk romanlarından fırlamış mutlu gunler daha doğrusu seneler 4 yıl surdu Kesintisiz 4 yıl Bu arada o benim aileme, bende onun ailesine girmiştik Evleneceğimiz gunler sayiliydi
5 yılımıza girdiğimiz ilk gunlerinde her şey alt ust oldu hayatımda Senelerdir gormediğim bir arkadaşımı ziyarete gittim ve aşık oldum Hayatımızda başka insanlar olmasına rağmen bu garip duygusal cekim bizi yakaladı, ama hemen kendimizi toparlayarak uzaklaştık İşte yine ben eski bendim Her şeyi cozmuş ilişkime sağlam bir şekilde donmuştum Doneme mimiydim yoksa Bir kac ay sonra İnternet ve chat ortamını keşfettim Seneler sonra ilk kez farklı erkeklerle konuşmak gercekten ilgincti gelmişti İleri gidip teflonlaşmaya ve hatta bir kac kez goruşmeye bile vardırmıştım işi Ama hep kendimi haklı cıkaracak sebepler aradım Kotu bir şey yapıyordum, onu anlatmıyordum Yada bana oyle geliyordu
Başka bir adama aşık olmamla başlayan kavgaların, tartışmaların yerini şimdi chat kavgaları almaya başlamıştı Bu seferde netten yuzunu bile gormediğim bir adama aşık olmam, olayın patlama noktası oldu Cunku artık sozlerin yerini tokatlar almıştı Cıktığım tatiller, goruşmeme kararları, ilişkiyi kurtarma cabaları hicbir işe yaramıyordu Elimizde hicbir şey kalma misti artık Bizi bir arada tutan o guclu bağ,aşk,sevgi,saygı,hoşgoru Hepsi ucup gitmiştişaşkındım nasıl bu hala gelebilmişti her şey Bitmeliydi Bitecekti Ve bitti 5 yıldonumumuze 1 ay kala bitti buyuk aşk masalı
Biliyorum Ben suclu gorunuyorum Ama hala kendimi haklı cıkarmak icin cok fazla sebep bulamıyorum Pişman mıyım Hayır 23 yaşındayım artık ve elimde kalan hala bitmemiş bir okul İlişkim bitti ama okul hala duruyor Aşk mı bir daha asla

Üst Alt