Son Konu

Bu yaz kıza açılmam lüzumlu...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar,

Imlâ azıcık uzun olacak kusura bakmayın yardımlarınızı esirgemeyinŞimdilerde benim yazlıkta hoşlandığım bir kız var Yazlıkta 3 yılım Ilk 2 yaz akrabalarda kalmıştım, o yüzden eksik bi zaman kalmıştım Bu sene ev tuttuk oradan ve tüm yaz ordayım Ben 21 yaşındayım, oda 18 Öss'ye girdi geçen gün Çorluda oturuyor Ben İstanbul'da Lakin önemli değil acilen ilerisini düşünemiyorum Sadece onu çok seviyorum ve çıkmak istiyorum onunla Bir yaza da razıyım Ben yakışıklı değilimdir Fakat cana yakın bir görünüşüm var Kızda güzel fakat o kadar pozitif kendini beğenmiş bir müşteri değil , duygusal ve egosuz bir kız Ilk 2 yıl arada bir konuşmak dışarıda pozitif bir muhabbetimiz olmadı Lakin bu yıl baya iyi başladık Yani sezonu önümüzdeki haftasonu açıcaz lakin önceden 12 haftasonu gittim Oda gelmişti Merhabalaştık sarıldık Sonra msn'den devam ettik Dün baya bir konuştuk Öz olarak ben dedim bu sene senle birlikte takılmak istiyorum, seni daka çok tanımak istiyorum falan Oda alt dedi Sonra bir arada o genel kız tavlama taktiklerinde yazılan koşul meydana geldi Kız dedi kimse beni anlamıyor falan, bende dedim, insanları anlıyorum, bir ara psikolojiyle ilgilenmiştim falan Daha Sonra birde şey demişti, tıpkı şöyle; sana bişey diyimmi yazlıktakiler 12 defa bizi yanyana görsün belli bunlar çıkıyor diye söylenti çıkarırlar bak demedi demd Fakat umrumda değil Kimse beni üzemeyecek bu yaz Böyle dedi Bide kızın öss sınavı fena geçmiş Lakin bu yaz kafa yaymak, moralini bozmamak ve bu yazı iyi ve mutlu dinmek istiyor Geçen yaz onun yazlıktaki bir arkaadaşıyla çıkmıştm Ama 2 gün sürmüştü Kız beni terketmişti Ama bu durum sanırım bir etmen olmaz bu konuda önemsiz bişeydi Yani konuyu özetleyecek olursak, hoş fakat saf ve şehvetli bir kız, bende fazla yakışıklı olmayan fakat insanların çoğunlukla sevdiği kimseye zararı olmayan komik ve cana yakın biriyim Kız Çorlu'da ben İstanbul Bu yaz her zaman birlikte olucaz diye karar aldık Acilen ben nasıl bir yol izlemeliyim Haftasonu yazlıkta görüştüğümüzde ne yapayım Demişti ben fazla ağlarım yanında demişti Ben napıcam dedim sen ağlarken şakasına oda bişey yapmıcan durucan ben omzuna yaslanıp ağlıcam demişti Hemen ben kendimi kanka gibi sezdirmek istemiyorum bu kıza Kıze ne süre ve nasıl açılmalıyım? Lütfen yardımlarınızı esirgemeyim İsteyenlerle msn'den konuşalım sevinirim Herseze iyi günler

Üst Alt