Son Konu

Büyük Aşklar Böyle Mi Başlar?Belirsiz kaldım ne yapıyım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Konumu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim
Kızlar sürekli yakışıklı bir erkek olduğumu söylüyorlar(bir kaç istisna kız hariç)Birgün ağız dalaşı ediyodum kendimden bir derslik büyük çocuklaKızlar kavgayı ayırmaya geldi ve orada beni beğenmişlerAradan bir kaç hafta geçti gelip arkadaşlık teklif ettilerİlk ilk olarak bir arkadaşlarını ayarlama bahanesiyle gelip ahbap olmak istedilerAma sonrada söylediler tanışmak için olduğunuNeyse işte kızlar hayranım olduklarını söylüyolarHer tenefüs beraber geziyoruzAralarında beni seven 2 kız varBenim sevdiğimin ise bunların arkadaşıSürekli bu kız muhabbet ediyo benimle öbürleri birazcık çekingen haliyle ben bu kıza daha çok ısındımBenim bi arkadaşla bir başka kızı kıskandırmak için çıkıyolarmışBen ciddi sanıyodumAyrılacam falan derken benim dost geldiGözümün önünde kıza sulanıyo zorla kendini öptürüyo kız onu öpüyo falanAma benden garip bi şekilde çekindiKızın benim teklifime sıcak bakabileceğini düşünüyorumÇünkü diğer bi kızla gördüğünde falan aralıksız kıskanıyoSana hep kızlarmı önerge ediyo dedi bende evet dedimBenim bildiğim erkekler önerge eder dediBende çağ değişti kızlarda eder erkeklerde dedimKızla kesintisiz görüşüyoruzŞu benim arkadaşa gıcık gittim kızı öptü kendini öptürdü falan açıkcası kıskandımKıza sevecek adam zeki birisini arıyorum falan dedimOndan hoşlanıyorum ama o son sınıfSeneye gidecek ne b*k yiyecem?Keza benim dost bununla oynadıkları oyunu azıcık ciddiye bindirmiş kesintisiz aşkım diyip geziyoDövebilecek gücüm olsa bi yerlerini s*kecem fakatYarın gelişmelere tarafından kıza bi kağıt yazmayı düşünüyorumOndan hoşlandığımı lakin onu sevmekten biraz çekindiğimi açık açık söyleyecemİyi anlaşıyoruz fakat ne biliyim kızlara güvenemiyorumOnu sevsem mi yahut günü kurtarıp hayatıma mı baksam bilemedim?Bu yüzden yorumlarınızı bekliyorumBir yanım onu seviyosun diyo diğer yanım salla gitsin diyo
Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim

Üst Alt