Son Konu

Casper Laptop Gt520m Ekran Kartı Gözükmüyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Meraba Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri aşağıdaki gibidir bilgisayarımın ekranı kırılmıştı ve ekranı değiştirdim ekranı değiştirdikten bikaç ay sonra oyun yükledim ve oyun hata verdi neyse aygıt yöneticisinden baktığımda ekran kartı hata veriyordu kod 43 gibi hatalar aldım sildim farklı driver yükledim falan en son bi yerden kökünden silen bi program buldum ve öyle kökten sildiğini bilmeden sildim driver cleanermıydı neydi neyse anlıycağınız bayadır ekran kartsız bilgisayarı kullanmaya çalışıyorum ama iyice sıktı servise falan veripte uzun süre beklemek istemiyorum zaten garantidende çıktı dışarda bi yere vermem lazım karşıma ne çıkıcak onuda bilmiyorum ben en son dayanamadım içini dışını açtım bilgisayarın ama bişey bulamadım tekrar topladım içini dışını derken klavyeden tutunda alt bölümün tamamını dağıttım topladım ekran kartı ana karta birleşikmiş benim niyet söküp takmaktı anlıycağınız şuan durum bu bilgisayarım iyi bi bilgisayar daha önceleri çünkü büssürü ağır oyunu rahatlıkla oynadım baya zamandırda araştırıyorum ama bişey bulamadım belki biri bişey biliyodur driver sil demeyin silincek driver yok format at falan demeyin dediğim gibi söktüm o derece daralttı beni driver yüklerkende altta attığım gibi hata alıyorum onuda söyliyim sormak istediğiniz başka bişey varsa buyrun bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum

Üst Alt